Spotify Şarkı Sözleri Çıkmıyor

Ömer Özgenç

Hectopat
Herkese iyi günler. Spotify Premium kullanıyorum. 3-4 hafta önce gayet güzel şarkı sözlerini görebiliyordum taa ki geçen haftaya kadar. Geçen hafta şarkı sözleri kısmına tıkladığımda şarkı sözlerini iyileştiriyoruz gibisinden Spotify uyarısı çıkıyordu. Artık hiçbir şey çıkmıyor. Şarkı sözleri bölümü de gözükmüyor. Sorun bende mi ? Premium kullanan arkadaşlar kontrol edip buraya yazarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Spotify'a şarkı sözleri hizmetini sağlayan Musixmatch, Apple Music ile çalışmaya başlamış. Androidde halen şarkı sözü hizmeti devam ediyor da windowsta artık yok malesef.. İyi halt ettiler.. Zaten mobilde ikisine de hizmet veriyorsun ikisine de, derdin nedir pc kullanıcılarıyla ? Nasıl bir hizmet anlayışıdır.. Senin o şarkı sözlerinin büyük bir bölümünü kullanıcılar ekleyip düzenledi.. Sen neredeyse tamamını windows kullanıcılarının gönüllü olarak ekleyip düzenlediği şarkı sözlerini gidip appleda verirsen bunun adı hırsızlık olur. Gerçekten çivisi çıktı bu şirketlerin.. Dinleri imanları para olmuş !

Spotify'a şarkı sözleri hizmetini sağlayan Musixmatch, Apple Music ile çalışmaya başlamış. Androidde halen şarkı sözü hizmeti devam ediyor da windowsta artık yok malesef.. İyi halt ettiler.. Zaten mobilde ikisine de hizmet veriyorsun ikisine de, derdin nedir pc kullanıcılarıyla ? Nasıl bir hizmet anlayışıdır.. Senin o şarkı sözlerinin büyük bir bölümünü kullanıcılar ekleyip düzenledi.. Sen neredeyse tamamını windows kullanıcılarının gönüllü olarak ekleyip düzenlediği şarkı sözlerini gidip appleda verirsen bunun adı hırsızlık olur. Gerçekten çivisi çıktı bu şirketlerin.. Dinleri imanları para olmuş !

Spotify Desteğe İngilizce mesaj attım bu konu hakkında. Özellik kapanmadan önce büyük değişiklikler yapıyoruz gibisinden yazılar çıkıyordu, sordum doğru dediler. Yakın zamanda tekrar aktif olacakmış, Spofiy Blog'da duyuracaklarmış. Musixmatch'ı da söylediler, mobil için SoundHound uygulamasını kullanabilirsiniz diye.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı