Spotify şifre unutulması sonrası kart numarasından hesap geri alınır mı?

OnlyDarwen

Yoctopat
Merhabalar ben Spotify preminyum aldım fakat bilgisayara format attıktan sonra tekrar giriş yapmamı istedi ve bende email ve paraloyı unuttum kart numarasından hesabımı geri alabilir miyim?

ErenAKKOC

Hectopat
Makaleler
9
Yer
NetSpeed ile çay içiyor. <3
Alabilirsin diye düşünüyorum.

@lykiamami Komik olan nedir? İnsanlar şifrelerini falan unutabilir. Amacın toksiklik ise başka foruma git bence.

Efe10

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Salihli/Manisa
Kart numarasına gerek yok, giriş yapma ekranında ''Parolanınızı mı unuttunuz?'' kısmına tıkladıktan sonra kullanıcı adı veya e-postanızı girerek hesabınızın şifresini değiştirebilirsiniz.
1614730540730.png

Yer
Bursa, Türkiye
Kart bilgisi ile hesabını geri alabileceğini düşünmüyorum açıkçası. Daha önce şifresi unutulan bir hesabın kredi kartı bilgisi ile geri alındığını görmemiştim.

Efe10

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Salihli/Manisa
Kart bilgisi ile hesabını geri alabileceğini düşünmüyorum açıkçası. Daha önce şifresi unutulan bir hesabın kredi kartı bilgisi ile geri alındığını görmemiştim.
Steam Destek'te kanıt olarak gösterilebiliyor.

Efe10

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Salihli/Manisa
@OnlyDarwen Kullanıcı adınızı hatırlıyor musunuz? Hatırlamıyorsanız bir yerden bulma şansınız var mıdır? Fatura falan gibi.

Eğer onu da hatırlamıyorsanız Spotify'a yazmalısınız.

KS
OnlyDarwen

OnlyDarwen

Yoctopat
@OnlyDarwen kullanıcı adınızı hatırlıyor musunuz? Hatırlamıyorsanız bir yerden bulma şansınız var mıdır? Fatura falan gibi.

Eğer onu da hatırlamıyorsanız Spotify'a yazmalısınız.

Hesabımı discorda bağlamıştım profilimin linki var fakat kullanıcı adımla profil adım aynı değil profilimde bu: OnlyDarwen

Pwieh

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Şanlıurfa
Daha yeni başıma geldi e maillerinizi kontrol edin premium kullanıyorsanız ödeme alındı mailinin aşağısında kullanıcı adınız yazıyor. Oradan alıp girebilirsiniz

Yeni konular

Yukarı