Spotify, tüm Premium paketlerine zam yaptı

Eskiden 6,99 TL olan öğrenci paketi 8,99 TL olurken, Premium Bireysel paketi 13,99 TL‘den 17,99 TL‘ye Premium Aile paketi ile 20,99 TL‘den 26,99 TL‘ye çıkartıldı. Öğrenci paketinde 2 TL‘lik bir zam yapan şirket, bireysel pakette 4 TL, aile paketinde ise 6 TL gibi bir fiyat artışı yapmış oldu.

Benim tüm hayatım Spotify'da desem yeridir. Yapay zeka artık beni öğrendiği için dinlediğim türlerdeki hiç dinlemediğim müzikleri ve parçaları önüme sunuyor ve her hafta yeni şarkılarla karşılaşıyorum o yüzden başka bir platforma geçmeyi düşünmedim bir de Youtube'un PC uygulaması yok ve ben her saniye müzik dinleyen birisi olduğum için mesela PUBG'de uçaktan atlayana kadar müzik açık kalıyor ve indiğimde klavyeden kapatıyorum fakat Youtube'da böyle bir uygulama yok. Aynı zamanda telefondan dinlediğin zamanda da Spotify'a göre fazla sarj yiyor. Yani ben Youtube'a geçmeyi düşünmüyorum. Geçersem Tidal'a geçerim. Şuan deneme sürümünü aldım dün Tidal'i deniyorum.
Kesinlikle Master kalitesini deneyin hatta yeni gelen 360 Reality Audio ayarını da deneyin. TIDAL ses kalitesi anlamında 1 numara.

Kesinlikle Master kalitesini deneyin hatta yeni gelen 360 Reality Audio ayarını da deneyin. TIDAL ses kalitesi anlamında 1 numara.
Aynen şuan Master'ı deneyimliyorum efsane cidden kulaklık da el veriyorsa ve ses kartınız iyiyse muazzam sesi var. 360 Reality ayarını görmedim ben ayarlarda mevcut mu?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı