Spotify Türkiye fiyatlarına zam geldi!

Bireysel için çok zam gelmiş maksimum 25 TL olmalıydı.

YouTube Premium > Spotify Premium bence.

Ben ikisini de kullanıyorum ama YT Music'in arayüzü gerçekten çok kötü. Spotify o konuda mobil için en iyisi diyebilirim. Aradığın her şeye ulaşmak çok kolay ve çok akışkan. YT Music kullanırken ne yapmam gerektiğini çözemiyorum bazen.

Bireysel için çok zam gelmiş maksimum 25 TL olmalıydı.

Ben ikisini de kullanıyorum ama YT Music'in arayüzü gerçekten çok kötü. Spotify o konuda mobil için en iyisi diyebilirim. Aradığın her şeye ulaşmak çok kolay ve çok akışkan. YT Music kullanırken ne yapmam gerektiğini çözemiyorum bazen.
5 liranın hesabını yapmak garip.

YouTube Premium her türlü daha avantajlı bence. YouTube Music de var içinde. Algoritması da bence güzel YouTube Music uygulamasının.

Bence Youtube Music yazılım olarak çok kötü. Öncelikle ses eşitlemesi yok. Şarkılar arasında geçiş yaparken bazılarının yüksek bazılarının düşük sesi var her seferinde ses ayarı yaptırıyor. Ayrıca bu sadece bende olabilir, emin değilim, çevrimdışı dinlemek için indirdiğim şarkıları uygulamayı açarken internet yoksa siyah ekranda kaldığı için dinleyemiyorum. Internetim hiç yoksa olmuyor. Belki birkaç kilobayt veri gerekiyor ama hiç kalmadığında dinleyemiyorum.

Reklam yok, bir videoyu izlerken masaüstüne geçerseniz direkt sağ altta devam et yeri geliyor. İndirme özelliği falan var, bayağı iyi bence.
Spotify ile premiumun tek farkı Youtube'de video izlerken.

YouTube Music bir süre önce zaten öne geçmişti. Spotify üzerinde yayınlanmayanların çoğu YouTube üzerinde mevcut çünkü düz video olarak yüklenenler bile YouTube Music üzerinden dinlenebiliyor. Spotify kullanmaya gerek yok.

5 liranın hesabını yapmak garip.

5-10 tane farklı yayın servisine 5 TL'nin hesabını yapsan yıllık ücrette epey fark ediyor. Yurt dışında insanlar bu tarz abonelik servislerinde 1 doların hesabını yapıyor. Ayrıca bu diğer aboneliklere gelen zamma bakıldığında bireysele yapılan zammın fazla olduğu gerçeğini de değiştirmiyor maalesef.

Geri
Yukarı