Spotify Türkiye fiyatlarına zam geldi!

5-10 tane farklı yayın servisine 5 TL'nin hesabını yapsan yıllık ücrette epey fark ediyor. Yurt dışında insanlar bu tarz abonelik servislerinde 1 doların hesabını yapıyor. Ayrıca bu diğer aboneliklere gelen zamma bakıldığında bireysele yapılan zammın fazla olduğu gerçeğini de değiştirmiyor maalesef.
5-10 taneden hesaplamadım ben, sadece Game Pass ve Spotify kullandığım için çok etki etmedi bana 5 lira.

YouTube Music bir süre önce zaten öne geçmişti. Spotify üzerinde yayınlanmayanların çoğu YouTube üzerinde mevcut çünkü düz video olarak yüklenenler bile YouTube Music üzerinden dinlenebiliyor. Spotify kullanmaya gerek yok.

Aslında mesele Spotify & YouTube Premium meselesi değil asıl mesele millete en ufak ülke sorunlarından kaçış alanı bırakılmaması Sinemalar'a Spotify'a Netflix'e Disney+'ya oyunlara kadar zam gelmeyen şey kalmadı bence asıl meselemiz bu.

Aslında mesele Spotify & YouTube Premium meselesi değil asıl mesele millete en ufak ülke sorunlarından kaçış alanı bırakılmaması Sinemalar'a Spotify'a Netflix'e Disney+'ya oyunlara kadar zam gelmeyen şey kalmadı bence asıl meselemiz bu.
Bence de, zaten Spotify'da, Youtube Music'de %95 aynı. Biz böyle tartışırken uçup giden fiyatları göremiyoruz.

5-10 taneden hesaplamadım ben, sadece Game Pass ve Spotify kullandığım için çok etki etmedi bana 5 lira.

Netflix, Spotify, YT Premium, Disney Plus ve Amazon Prime var. Hepsine 5 TL zam gelse (ki Prime hariç geliyor) mesela 1 yılda 300 TL yapıyor. Netflix'i de bu ay iptal edeceğim zaten son zamdan sonra fiyatını hak etmediğini düşünüyorum. Spotify'ı da büyük ihtimalle iptal ederim Apple Music gibi Lossless Music sunmamasına rağmen ondan yüzde 50 daha pahalı konumda şu an.

Netflix, Spotify, YT Premium, Disney Plus ve Amazon Prime var. Hepsine 5 TL zam gelse (ki Prime hariç geliyor) mesela 1 yılda 300 TL yapıyor. Netflix'i de bu ay iptal edeceğim zaten son zamdan sonra fiyatını hak etmediğini düşünüyorum. Spotify'ı da büyük ihtimalle iptal ederim Apple Music gibi Lossless Music sunmamasına rağmen ondan yüzde 50 daha pahalı konumda şu an.
Hocam dediğim gibi ben kendimden hesapladığım için öyle dedim.

Aktif aboneliklerde mi Şubat ayında etkileniyor? Martmış uygulamaya girince dedi şimdi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı