Spotify'da dinledigim şarkıyı paylaşamıyorum

Mephorâsh

Hectopat
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi, spotify premium kullanıyorum yaklaşık 5 dk önce hem spotify'ın hem de instagram'ın güncelliğini kontrol ettim, ikisi de güncel. Daha önce silip yüklemeyi, on belleği ve depolamayı silmeyi, telefonu kapatıp açmayı denedim fakat hiçbiri çözüm olmadı. Spotify'da dinledigim şarkıyı instagram hikayeler de paylasmak istiyorum fakat bu seçeneği kullanamıyorum. Arkadaşlarımda hiçbir sorun olmadan çalışıyor bu özellik benim sorunum ne anlamış değilim. Telefonum Samsung A8+ (2019)

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200225-212550_Android System.jpg
    Screenshot_20200225-212550_Android System.jpg
    141,3 KB · Görüntüleme: 40
  • Screenshot_20200225-212603_Spotify.jpg
    Screenshot_20200225-212603_Spotify.jpg
    110,7 KB · Görüntüleme: 45
Bazı kullanıcılarda bu özellik açık değil, malesef kullanamazsınız.

Peki bu özelliğe sahip bir kullanıcı olabilmek için ne yapmak gerekiyor, yeni hesap falan mı açmamız lazım?

Neyden kaynaklı tam belli değil, çoğu kişi İnstagram kaynaklı diyor, bu nedenle yeni hesap açmak çokta mantıklı değil, Spotify veya İnstagram tarafından da hiçbir destek talebine cevap gelmiyor bu konuyla ilgili.
Sanırım sorun İnstagram'dan kaynaklı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı