Spotify'da şarkı atladıkça depolama doluyor

Bakın mobilde böyle mesela, ben premium kullanıyorum fakat internetim bol olduğundan çevrimdışı modu kullanmıyorum yine de depolama yeri kaplıyor.
1614943140732.png

1614943146245.png

Haberi bile yapılmış 2016 yılında, oldukça tepki de yağmış, halen neden (benden izinsiz) bunu yapıyorlar ve daha da mühimi yapabiliyorlar?

Bunu her uygulama yapar, tüm uygulamalar daha sonra tekrar giriş yaptığınızda kesinti veya yavaşlama hissetmeyin diye önbellek tutar. Spotify çöp uygulama değil hem bence güzel bir uygulama, hem müzisyenseniz dinlenmenize göre size kazanç getiriyor hem de cüzi bir miktara milyarlarca müzik dinliyorsunuz her yerde, ücretsiz sürümü de var ayrıca.
Haberi bile yapılmış 2016 yılında, oldukça tepki de yağmış, halen neden (benden izinsiz) bunu yapıyorlar ve daha da mühimi yapabiliyorlar?

Bundan rahatsızlık duyuyorsanız sadece verileri ve önbelleği temizleyerek geçinirsiniz veya uygulamayı kullanmazsınız. Dediğim gibi her uygulama bunu yapar.

Yiğidi öldür ama hakkını yeme, doğru haklısınız, biraz sinirlendir sadece ona verin. Mantığımı kullanıyorum ve çok büyük ihtimalle şu özellikten dolayı verileri depoluyor.

Ekran görüntüsü 2021-03-05 142255.jpg

Yiğidi öldür ama hakkını yeme, doğru haklısınız, biraz sinirlendir sadece ona verin. Mantığımı kullanıyorum ve çok büyük ihtimalle şu özellikten dolayı verileri depoluyor.

Eki Görüntüle 907521

Hayır, dediğim gibi sürekli dinlediğiniz bir önceki parçayı depoluyor. Hatta şöyle test edin, internetinizi baya yavaşlatın ve sonuna kadar dinlediğiniz bir müzik ile hiç dinlemediğiniz bir müziği açın, ikisi arasında açılma hızının farkını göreceksiniz. Bu yüzden depoluyor.

Hayır, dediğim gibi sürekli dinlediğiniz bir önceki parçayı depoluyor. Hatta şöyle test edin, internetinizi baya yavaşlatın ve sonuna kadar dinlediğiniz bir müzik ile hiç dinlemediğiniz bir müziği açın, ikisi arasında açılma hızının farkını göreceksiniz. Bu yüzden depoluyor.
Doğru. Hatta internetinizi komple kapattıktan sonra az önce dinlediğiniz şarkıyı tekrar açın büyük ihtimalle donma olmadan dinleyebileceksiniz.

Kabloyu söktüm, öncekine ya da sonrakine geçmiyor fakat o ankini çalmaya devam ediyor evet.
Artık haftada bir data kısmını silerim yapacak bi şey yok ☻
Keşke olsaymış ama kapama özelliği. İki buçuk hafta kullandım 8 GB'dan fazla doldurdu yalan yok. Hani programda çalışmıyoruz ki alt tarafı müzik yani :D Bu kadar kasmalarına gerek yoktu bence. Hadi telefon için koy da, yolculukta falan dinliyorsun çünkü, ama evdeyim masaüstü uygulamasısın sen, o anda çalan şarkıyı dinlesem ne olacak dinlemesem ne olacak :'D

Geri
Yukarı