Spotify'dan şarkı açtıktan 10 dk sonra PC kapanıyor

Ehiyyy

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
2 Gün öncesine kadar sorun yoktu ancak Spotify'ı açtıktan sonra 10 - 15 dakika sonra drrrrr diye bir ses geliyor ve PC kendini yeniden başlatıyor silip tekrar yükledim bir işe yaramadı Windows'um güncel.
Sistem özelliklerim.
Ryzen 3 1200.
RX 570 ITX.
8 GB RAM.
480 GB SSD.
500W PSU.

2 Gün öncesine kadar sorun yoktu ancak Spotify'ı açtıktan sonra 10 - 15 dakika sonra drrrrr diye bir ses geliyor ve PC kendini yeniden başlatıyor silip tekrar yükledim bir işe yaramadı Windows'um güncel.
Sistem özelliklerim.
Ryzen 3 1200.
RX 570 ITX.
8 GB RAM.
480 GB SSD.
500W PSU.
Sistemi zorlayan bir oyuna girip deneyin. Eğer kapanırsa termal macun değiştirin. Oda olmazsa maalesef güç kaynağından olabilir bir ihtimal. Güç kaynağının markası nedir?

Sistemi zorlayan bir oyuna girip deneyin. Eğer kapanırsa termal macun değiştirin. Oda olmazsa maalesef güç kaynağından olabilir bir ihtimal. Güç kaynağının markası nedir?

Hiçbir oyunda kapanma olmuyor gtav BFV gibi.
Güç kaynağım powerboost.
ve bu sorun sadece spotifyda başka uygulamalarda yok
Ayrıca sağlık testi yapın diskinize.

İkisini de yaptım diskimde hiçbir sıkıntı yok

Hiçbir oyunda kapanma olmuyor gtav BFV gibi.
Güç kaynağım powerboost.
ve bu sorun sadece spotifyda başka uygulamalarda yok
Marka kötü ama sadece Spotify'da oluyorsa büyük ihtimalle güç kaynağından değildir. Üstteki arkadaşın dediği gibi sağlık testi yapmanızı tavsiye ederim. Ancak sorun çözülse bile o sisteme kalitesiz güç kaynağı çok tehlikeli.

Marka kötü ama sadece Spotify'da oluyorsa büyük ihtimalle güç kaynağından değildir. Üstteki arkadaşın dediği gibi sağlık testi yapmanızı tavsiye ederim. Ancak sorun çözülse bile o sisteme kalitesiz güç kaynağı çok tehlikeli.

Sağlık testinde hepsi yeşil ama neyse yardımın için teşekkürler

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı