Spotify'dan YT Music'e geçmeye değer mi?

İşletim sistemi
Diğer

akifdemirer07

Centipat
Daha fazla  
Spotify'da 3-4 tane çalma listem var, benim için en önemli şeylerden birisi sleep mode yani otomatik kapatma modu. Bu mod YT Music'te var mı?

aeo

Picopat
Daha fazla  
Mod YT hakkında pek bilgim yok ama asla yt music almam. Spotify tercihimdir.
Bir Apple Music kullanıcısı olarak kütüphanesi en geniş olan müzik servisi YT music. Çünkü Youtube u kullanıyor direkt. Bu demektir ki çinin bilmemne şehrinin mahallesinde ki 23 yaşında ki gencin yayınladığı müziği bile dinleyebilirsin orda.

Diğerlerinde bu pek mümkün değil.
Benim Apple Music tercih etme sebebim Ses Kalitesi.

Daha fazla  
modu bilmiyorum ama ben yt music geçtim bugün şuanlık mutluyum.

Bir Apple Music kullanıcısı olarak kütüphanesi en geniş olan müzik servisi YT music. Çünkü Youtube u kullanıyor direkt. Bu demektir ki çinin bilmemne şehrinin mahallesinde ki 23 yaşında ki gencin yayınladığı müziği bile dinleyebilirsin orda.

bende tam bu yüzden geçtim ağzına sağlık.

MrDucky

Femtopat
Daha fazla  

Hocam yt music paralı en azından spotifyı bedava kullanabiliyorsunuz. Tercih meselesi.

Veli1026

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Beyaz takkeli tornacı
YT Music'te zamanlı uyku modu maalesef bulunmuyor. Google Play'den "Sleep Timer" uygulamasını indirip kullanabilirsiniz. Kütüphane olarakta üstteki arkadaşın dediği gibi en geniş kütüphaneye sahip. Bir de Premium alırsanız Youtube ve Youtube Music'te de geçerli oluyor.

jeunesturcs

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Sosyolog
Şu an hepsini kullanan biri olarak kesinlikle Spotify'da kalırdım. Youtube Müzik ne kadar geniş olsa da platforma özel çalma listeleri hazırlayanlar yok. Öneriler çok korkunç. Örneğin Speltura'dan Yüksek Sadakat'a oradan da Badem'e geçebiliyor bir anda. Uzun süredir Apple Müzik'i Apple cihazlar kullandığım için kullanıyorum ancak onu da bırakacağım sanırım. Kendi çalma listeleri ne kadar güzel olsa da yakınlarımla şarkı paylaşamıyorum.

Yukarı