Spotify'ın yeni bugu: Kendi playlistinizi oynatamıyorsunuz

ByBerlin

Hectopat
Daha fazla  
Geçtiğimiz günlerde Spotify'ın tasarımında yenilikler oldu. Telefonda ne zaman paylaşıldı yenilikler bilmiyorum ama bilgisayara bu özellikler birkaç gün önce geldi.

Hatta yukarıda bıraktığım linkte bunun hakkında bir blog açıp paylaşmıştım.
Fakat fark ettim ki bu güncellemede birçok kişi memnun olmamış çünkü aşırı derece bug'la dolu.
Başka forum sitelerine de baktım ve birçok kişide de bug olmuş.
Fakat Spotify gibi koca bir şirket bunların farkında değilmiş gibi geldi.
---------------------------------------------------------------------------
Tamam şimdi asıl konuya döneyim.
Benim bir sürü playlistim var
Az önce Valorant oynarken arkada bir şeyler açıp dinlemek istedim fakat fark ettim ki karışık modda dinlerken kendi playlistinizde herhangi bir şarkıyı acıp dinliyorsunuz, o açtığınız şarkı bitince "kendi playlistiniz içinden rastgele" bir şarkı açması lazım Spotify'ın fakat bende hiç olmayan şarkılar açıyor.

1618045962308.png

Arada bir Kore şarkıları, K-Pop falan açıyor fakat benim bunlarla hiç alakam bile yok. Bu bug sadece bende mi oldu yoksa başkarında da oluyor mu bilmiyorum.
Hatta bunu yazarken bir bug daha keşfettim ama ona özel konu açmam gerekir mi yoksa yorumlarda mı yazayım bilemedim.

Geçtiğimiz günlerde Spotify'ın tasarımında yenilikler oldu. Telefonda ne zaman paylaşıldı yenilikler bilmiyorum ama bilgisayara bu özellikler birkaç gün önce geldi.

Hatta yukarıda bıraktığım linkte bunun hakkında bir blog açıp paylaşmıştım.
Fakat fark ettim ki bu güncellemede birçok kişi memnun olmamış çünkü aşırı derece bug'la dolu.
Başka forum sitelerine de baktım ve birçok kişide de bug olmuş.
Fakat Spotify gibi koca bir şirket bunların farkında değilmiş gibi geldi.
---------------------------------------------------------------------------
Tamam şimdi asıl konuya döneyim.
Benim bir sürü playlistim var
Az önce Valorant oynarken arkada bir şeyler açıp dinlemek istedim fakat fark ettim ki karışık modda dinlerken kendi playlistinizde herhangi bir şarkıyı acıp dinliyorsunuz, o açtığınız şarkı bitince "kendi playlistiniz içinden rastgele" bir şarkı açması lazım Spotify'ın fakat bende hiç olmayan şarkılar açıyor.

Eki Görüntüle 967105

Arada bir Kore şarkıları, K-Pop falan açıyor fakat benim bunlarla hiç alakam bile yok. Bu bug sadece bende mi oldu yoksa başkarında da oluyor mu bilmiyorum.
Hatta bunu yazarken bir bug daha keşfettim ama ona özel konu açmam gerekir mi yoksa yorumlarda mı yazayım bilemedim.
Spotify'i Microsoft Store'dan mi yuklediniz hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı