Sprey boya PSU Kablolarına zarar verir mi?

Makaleler
42
Merhaba, Sharkoon REV 100 kasaya geçtikten sonra PSU Cover olmaması nedeniyle birkaç PSU kablosu gözüküyor. Hepsi farklı renk olduğu için modifiye edeyim dedim, Makaron düşündüm ancak makaron özellikle 24 pin kablo için sıkıntı çıkartır gibi görünüyor, 24 pin için bir çözüm varsa o da olabilir. Kablo çorabı ise geniş kalıyor.

Sprey boya zarar verir mi?
@FantastikTürk @The Man From E.A.R.T.H.

Kablonun dışındaki plastik kısmı boyayabilirsin bence bir sorun olmaz bazı kablo örgüleri takıldıktan sonra ısıtılıyor ki kablonun şeklini alsın.

Kablonun dışındaki plastik kısmı boyayabilirsin bence bir sorun olmaz bazı kablo örgüleri takıldıktan sonra ısıtılıyor ki kablonun şeklini alsın.
Onlar genellikle makaran şeklinde geçiyor, doğru. Ben sonradan takacağım için güç soketlerinden geçmiyor onlar.
Kabloda küçük sıyrıklar açıklıklar varsa yapma bence.
Hayır yok.
Sanmıyorum. Sonuçta kablolar plastik ile sarılılar. Boya sadece yüzeyseldir, zarar vermez.
Boya yaparken dikkat etsek sorun olmaz o zaman. Tşekkürleer.
Boya öneriniz varsa onu da alaiblirim.

Boya öneriniz varsa onu da alabilirim.
İlk defa çalıştığım sektöre işi düştü forumun :D
Direkt Akçalı. Bulabileceğin en kalitelisi. Ortalama piyasası 25-30₺'den fazla değil.

Dekor markası battı ancak onların da sprey boyası kalitelidir. Ona da bakabilirsin.
Biz genel olarak eski malı satmayı severiz. Daha kaliteli. Boyanın raf ömrü 10 yıl. Eskiden malzemeden çalmıyorlardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı