Sprey boya ve graffiti yapıyorum ama eldiven ve maske kullanmıyorum

Verita

Decapat
Daha fazla  
Sprey boya ve graffiti yapıyorum ama eldiven ve maske kullanmıyorum. Ele gelmesi durumunda kötü olaylar olabilirmiş gelmedi ama solumamamız lazımmış ben soludum bir şey olur mu ve bundan sonra kullanacağım maske ve eldiven fakat gaz maskesi lazım diyorlar normal virüs maskesi de olur mu? Saygılar.

Benim bir arkadaş yıllardır boş gördüğü her duvara sprey ile resimler veya kendi imzasını çiziyor. Çocuğa bir süre sonra astım tanısı konuldu. Ayrıca koruyucu maske takmazsan sprey gözüne filanda kaçabilir.

Benim bir arkadaş yıllardır boş gördüğü her duvara sprey ile resimler veya kendi imzasını çiziyor. Çocuğa bir süre sonra astım tanısı konuldu. Ayrıca koruyucu maske takmazsan sprey gözüne filanda kaçabilir.
teşekkür ederim

bende 1 haftadır falan yapıyorum ama hiç bişey takmıyodum iyi oldu öğrendiğim

kağıt üzerinde çok geliştikten sonra başladım ve çok iyi gidiyodumki bugün arkasını okuyana kadar bugün çizdim bişeyler ufak
Akciğerleri bitirmek istemiyorsan gaz maskesi tak, gaz maskesi taksan bile solunum sisteminde sorun çıkmayacağı garanti değil. 😀

Geri
Yukarı