Squad UE 4 crash hatası

İşletim sistemi
Windows 10

metrogomez

Centipat
Daha fazla  
RAM
Corsair 16 GB
Ekran kartı
Nvidia GT 430
Anakart
MSI B450M-A PRO MAX
İşlemci
AMD Ryzen 5 3600X
Oyunu açıyorum, oyunun yükleme ekranına geliyor ve bu hatayı verip oyun kapanıyor.

Assertion failed: [File:C:/buildWork/482dc7ffae9b9a8a/UnrealEngine/Engine/Source/Runtime/Windows/D3D11RHI/Private/D3D11Util.cpp] [Line: 249] Direct3DDevice->CreateUnorderedAccessView(Texture->GetResource(),&UAVDesc,(ID3D11UnorderedAccessView**)UnorderedAccessView.GetInitReference()) failed at C:/buildWork/482dc7ffae9b9a8a/UnrealEngine/Engine/Source/Runtime/Windows/D3D11RHI/Private/D3D11UAV.cpp:103 with error E_INVALIDARG.

Squadgame.
Squadgame.
Squadgame.
Squadgame.
Squadgame.
Squadgame.
Squadgame.
Squadgame.
Squadgame.
Squadgame.
Squadgame.
Squadgame.
Squadgame.
Squadgame.
Squadgame.
Squadgame.
Squadgame.
Squadgame.
Squadgame.
Squadgame.
Kernel32.
Ntdll.

Bu hatayı verip oyunu kapatıyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    51,6 KB · Görüntüleme: 188
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    51,1 KB · Görüntüleme: 138
Ekran kartınız oyunun minimum sistem gereksinimlerini karşılamıyor. Sorun muhtemelen bu yüzden.
Daha önceden açıyordu ve 30 FPS civarında oynatıyordu. Uzun zaman önce sildim ve şimdi yüklediğimde bu hata geldi meydana
Aynı oyunu 1660S + R5 1600 AF ile en düşük ayarlarda 60-70 FPS zor oynuyorum hocam. Nasıl olur? Ekran kartını yanlış yazmış olabilir misiniz?
Ek olarak eğer eminseniz, oyunu sileli bir yıl gibi bir süre geçtiyse oyun o sürede büyük güncellemeler aldı. Dokuları ve gölgeleri vs. değişti. Sistem gereksinimleri yükselmiş olabilir.

Şu aracı dener misiniz?

Eğer işe yaramaz ise muhtemelen denildiği gibi yeni güncellemelerle ekran kartınızın oyun için yeterliliği ortadan kalkmış olabilir.

Ekran kartınız oyunun minimum sistem gereksinimlerini karşılamıyor. Sorun muhtemelen bu yüzden.

Aynı oyunu 1660S + R5 1600 AF ile en düşük ayarlarda 60-70 FPS zor oynuyorum hocam. Nasıl olur? Ekran kartını yanlış yazmış olabilir misiniz?
Ek olarak eğer eminseniz, oyunu sileli bir yıl gibi bir süre geçtiyse oyun o sürede büyük güncellemeler aldı. Dokuları ve gölgeleri vs. değişti. Sistem gereksinimleri yükselmiş olabilir.

Dostum eminim zaten ilk yüklediğimde de açtığına şaşırmışdım. Sileli taş çatlasın 3 ay oldu.

Hocam hata raporundan tam olarak bir şey anlamam biraz zor ama biraz bakınca sanırım 3D cihazınız yani ekran kartınız D3D11 yani DX11 ile çalışan Squad'ın dokularını yükleyemiyor.

Şu aracı dener misiniz?

Eğer işe yaramaz ise muhtemelen denildiği gibi yeni güncellemelerle ekran kartınızın oyun için yeterliliği ortadan kalkmış olabilir.
Hayır herhangi bir değişiklik olmadı. Gene de yardımınız için sağ olun

Hocam hata raporundan tam olarak bir şey anlamam biraz zor ama biraz bakınca sanırım 3D cihazınız yani ekran kartınız D3D11 yani DX11 ile çalışan Squad'ın dokularını yükleyemiyor.
Peki anlıyorum. Yardımınız için teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı