Squid Game izlenir mi?

Sabini

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, son zamanlarda popüler olan bir dizi var "Squid Game" adında. Sizce bu dizi abartıldığı kadar güzel mi? Bana da izlemem için önerir misiniz? Herkes övünce nedense ilgimi kaybediyorum. 50 dakika üzeri olduğu içinde bir bölümü değer mi sizlere danışmak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar, son zamanlarda popüler olan bir dizi var "Squid Game" adında. Sizce bu dizi abartıldığı kadar güzel mi? Bana da izlemem için önerir misiniz? Herkes övünce nedense ilgimi kaybediyorum. 50 dakika üzeri olduğu içinde bir bölümü değer mi sizlere danışmak istedim.

Herkesin zevki farklı fakat genel olarak üzücü ve heyecanlanabileceğin kısımlar var fakat bence gereğinden fazla abartıldı.

Selam arkadaşlar, son zamanlarda popüler olan bir dizi var "squid Game" adında. Sizce bu dizi abartıldığı kadar güzel mi? Bana da izlemem için önerir misiniz? Herkes övünce nedense ilgimi kaybediyorum. 50 dakika üzeri olduğu içinde bir bölümü değer mi sizlere danışmak istedim.

Şu anda 1. sezon 4. bölümünü izliyorum. Dizi k-drama dizisi. Güzel bir dizi izlenir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün bitirdim, gerçi dün başlamıştım o yüzden kısa soluklu bir dizi oldu benim için. Ben beğendim, Korelilerin aşırı mimikleri ve olayları mala anlatır gibi anlatmaları olmasa çok daha iyi olurdu ama bu haliyle de güzel.

Mr. Robot etkisinde kaldığım için izlediğim dizileri objektif değerlendiremiyorum çünkü hiç biri onun kalitesine erişemiyor.

Değecek. Emin olun değecek. Herkes seviyor diye ilgi kaybetmek?

Abartıldığı kadar güzel değil fakat kötüde değil ben fantezisi için izledim size de öneririm izlemenizi.

Yeni konular

Geri
Yukarı