SS Arctis 3 2019 kablosu nereden bulunur?

Gerçekten çok aradım fakat bulamadım. Sorduğum satıcılar da stokların bittiğini yenileneceğini söylüyorlar 1 ay içinde. Siz de bakabilirseniz ve bulabilirseniz gerçekten çok mutlu olurum.
N11'den bakarsanız bulabilirsiniz, bulamazsanız tekrar yazın bende bir bakayım. Markalar toptancılara verir genelde parçaları ve ürünleri direkt iletişim ile belki alabilirsiniz tabii bu imkansız malum COVID-19 dolanıyor etrafta.
Gerçekten çok aradım fakat bulamadım. Sorduğum satıcılar da stokların bittiğini yenileneceğini söylüyorlar 1 ay içinde. Siz de bakabilirseniz ve bulabilirseniz gerçekten çok mutlu olurum.

Pandemiden dolayı biraz sorun oluyor. Bende baktım fakat aldığım yerde de bitmiş.

Şu anda hiçbir yerde mevcut değil sanırsam. Kulaklığın sağ kısmı çalışmıyor ve mecburum böyle kullanmaya.

Aliexpress'ten sipariş verin kardeşlerim. 1 ay bekleyeceksiniz ama değecektir, kendi kablosundan daha kaliteli gözüküyor yakında bende sipariş vereceğim.

Linkini paylaşırsan ben de sevinirim. Kediler şu an uzakta ama şu anki zaten yedek ve Max. 1 yıl dayanır. Koruyucu falan bir şeyi yok mu bunların sarabileceğimiz ya vallahi tek atıyorlar.

Link bu fakat siz yine iyice araştırın ben henüz sipariş vermiş değilim. Kulaklığa giden kabloda sıkıntı var benim verdiğim link ise benim almam gereken ürün.

Geri
Yukarı