SSD Alınmalı mı?

swallowedcoal

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarım son zamanlarda aşırı yavaşlamaya başladı. Bu akşam sıfırlayacağım sonra SSD alacağım, bir arkadaşım önerdi eğer SSD alırsan hızlanır diye bu doğru mu? Spotify açılmıyor, Windows ekranı gelene kadar can çekişiyorum çok bekletiyor. Ayrıca oyunlarda FPS artışı olur mu SSD alırsam? Hangi SSD'den almam gerek sizce? 120 GB yeterli olur gibi. James Donkey önerdi bir arkadaşım.

Son düzenleyen: Moderatör:
JD alınmaz bütçenizi söyleyin siz, oyunlarda FPS artışı olmasa da bilgisayar hızlanır ve rahatlar. Evet SSD artık günümüzün şartı alınması lazım, ayrıca 120 GB yetmez, minimum 240 olması gerekiyor.

Tabi ki hızlanır işletim sistemini SSD üstüne kurarsanız. FPS artışı olmaz. Samsung öneririm. 120 iyi ama 240GB daha iyi olur bütçeniz varsa.

Bilgisayarım son zamanlarda aşırı yavaşlamaya başladı. Bu akşam sıfırlayacağım sonra SSD alacağım, bir arkadaşım önerdi eğer SSD alırsan hızlanır diye bu doğru mu? Spotify açılmıyor, Windows ekranı gelene kadar can çekişiyorum çok bekletiyor. Ayrıca oyunlarda FPS artışı olur mu SSD alırsam? Hangi SSD'den almam gerek sizce? 120 GB yeterli olur gibi. James Donkey önerdi bir arkadaşım.

SSD oyunlarda FPS'yi etkilemez oyunun açılma hızını etkiler yani bence Windows'u SSD'ye kur oyunları HDD'ye.

Yeni konular

Geri
Yukarı