SSD Almalı Mıyım? 250 TL Bütçem Var

• Konuyu başlatan Mertcan Başel
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 210B
Zamanında ben de çok kararsız kalmıştım, çünkü SSD diskler hem çok pahalıydı, hem de kapasitesi çok düşüktü, şimdi artık SSD disk almalı mıyım? sorusunun cevabı kesinlikle evet. Birkaç yıldır kullanıyorum. SSD kullandığımı unutmaya başlamıştım, ne zaman ki HDD ile çalışan bir bilgisayara işim düştü, o zaman farkettim SSD disk'in ne kadar güzel bir icat olduğunu :D

Zamanında ben de çok kararsız kalmıştım, çünkü SSD diskler hem çok pahalıydı, hem de kapasitesi çok düşüktü, şimdi artık SSD disk almalı mıyım? sorusunun cevabı kesinlikle evet. Birkaç yıldır kullanıyorum. SSD kullandığımı unutmaya başlamıştım, ne zaman ki HDD ile çalışan bir bilgisayara işim düştü, o zaman farkettim SSD disk'in ne kadar güzel bir icat olduğunu :D
Konu 2013 yılında başlatılmış neden yorum yapma gereği duydunuz? Bırakın artık şu konu diriltmeyi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı