SSD ALMAYI DÜŞÜNENLER VE KARARSIZ KALANLAR

murathr111yil

Hectopat
Daha fazla  
Adsız.jpg

Ben 128gb Ssd alacağim. Fakat kafam çok karişti kendime bir tablo yaptim. Sizlerinde fikrini almak istiyorum. Bende kararsizim bu listeden ve eklemedim önerileriniz tavsiyelerinizi bekliyorum.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    39,6 KB · Görüntüleme: 493
  • Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    39,6 KB · Görüntüleme: 473
Son düzenleyen: Moderatör:
Bende samsung da kararsız kaldım. Evo mu pro mu? Performans farkı tabloda var ama yaklaşık 50 TL'lik farka değer mi?

bende samsung da kararsız kaldım evo mu pro mu performans farkı tabloda var ama yaklaşık 50 TL lik farka değer mi?
Değmez bence, çünkü Evo'da olan birçok özelliğe Pro sahip değil pahalı olmasına rağmen. Ayrıca Evo'nun sahip olduğu özellikler ve güncellemeler ile hızlarını arttırma imkanı var.

LAPTOPUM TOSHİBA L50-A-1CZ Mühendislik için kullanıyorum ama bir workstation gibi değildi. SSD'yi bunun için alacağım.
  • İşlemci
    i7-4700MQ
  • İşlemci Hız Aralığı
    2.4 GHz Turbo Boost ile 3.4 GHz'ye kadar
  • Ön Bellek
    6 MB
  • Marka
    Toshiba
  • Ekran Çözünürlüğü
    1366 x 768
  • İşlemci Tipi
    Intel Core i7
  • Ekran Kartı Hafızası
    2 GB Paylaşımsız Hafıza
  • Sistem Belleği
    8 GB
  • 5400 rpm
  • Sabit Disk Kapasitesi
    1 TB
  • İşletim Sistemi
    Windows 8.1
  • Ekran Kartı
    Nvidia GT 740M
  • Ekran Kartı Chipset
    Nvidia

Ssd karşılaştırması yapabileceğim bir site var mı?

Laptop'umda 9.5 mm HDD var. Ben 7mm Ssd alacağım. Aparatlar varmış sanırım. Nereden bulabilirim ne diye aratmalıyım.

Ve Dvd yerine'de Hdd'yi bağlayacağım. Bunun aparatı kaç mm olmalı? 2 ebat varmış. Benim ihtiyacım olan ebatı nereden bulabilirim?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı