SSD Bağlantısı İçin Gerekli Kablo

Yorumlarınız için teşekkürler, dediğiniz ürünlerin bilgisayarımla uyumluluğu için neyine dikkat etmem gerekiyor tam olarak? Asus N56VM kullanıyorum eski bir laptop ama sanırsam standart bir sürücüsü var yani bilemiyorum hakim olmadığım konular, 15.6 inçlik bir notebook. Bu arada olur da harici disk olarak yedekleme, depolama amaçlarıyla kullanmak istersem USB üzerinden kullanabiliyor muyum?
Bilgisayarın içindeki HDD'yi çıkarıp onun yerine takarsanız, DVD sürücüsünden mahrum olamazsınız. Çok fazla dahili depolamaya ihtiyacınız yoksa bu da bir seçenek.
Bilgisayarda 1 TB HDD olduğu halde doldurdum, maalesef onu çıkarıp 240'lık bir SSD taksam kesinlikle çok kötü olur :D Zaten CD/DVD devri eskide kaldı, yıllardır çalıştırmadım bile CD sürücüsünü, o yüzden çıkartmam daha mantıklı duruyor yine de öneriniz için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı