SSD çıkarınca görüntü gelmiyor

isa polat

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Dün Sinerji'den hazır sistem bilgisayar aldım. Eski bilgisayarımdaki SSD' içindeki yedekleri almak için yeni bilgisayara taktım ve 11 gelen sistemi Windows 10 yaptım. Eski SSD ile işim kalmadı biraz da eski SSD olduğu için kasadan söktüm. Bu sefer görüntü gelmiyor. Kasa çalışıyor fanlar çalışıyor ama monitör no Signal diyor. Başta RAM'lar vs sandım hepsını çıkarıp taktım sıfır bilgisayar 1 günlük zaten. Ama Windows yeni sistemle gelen M.2 SSD'ye kurulu. Bu sorun neden oluşuyor ne yapmam gerekir? Bu SSD'yi çıkarmak istiyorum kasamdan

Eski SSD'yi takınca görüntü geliyorsa eski SSD'ye Windows kuruludur. Tekrar format atman gerekir. Ama öncesinde BIOS boot ayarlarından yeni SSD'yi en başa çekin öyle deneyin.

O zaman yanlış takılan bir donanım olabilir.
Anakart veya RAM'lerde kısa devre olabilir.
BIOS güncellemesi gerekiyor olabilir.
İşin içinden çıkamayınca bir bilgisayarcıya göstermek gerekir. Böyle durumlar olacak ki iş yapsın adamlar, taş mı yesinler?

O zaman yanlış takılan bir donanım olabilir.
Anakart veya RAM'lerde kısa devre olabilir.
BIOS güncellemesi gerekiyor olabilir.
İşin içinden çıkamayınca bir bilgisayarcıya göstermek gerekir. Böyle durumlar olacak ki iş yapsın adamlar, taş mı yesinler?
Haklısın dostum. Küçük bir ilçede görevdeyim. Garantiye yollayacak kargo şehir merkezinde 50 km. Bakacak düzgün bi tamirci de yok . Usb kablosu filan satıyor. Kendim çözmek için uğraşıyorum. Görüntü arada bir geliyor tam biosa gireyim diyorum anında gidiyor.

Geri
Yukarı