SSD ile CS:GO'da harita yüklenmeme sorunu çözülür mü?

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Arkadaşlar son 1 haftadır CS:GO'da haritaya girmiyor. İnternetten PC hızlandırma, FPS yükseltme vb. bir sürü video izledim yaptım ama olmuyor. CS:GO'da başlangıç seçeneklerine bu kodları giriyorum.

223C906B-E34F-4425-8A5E-0C33F3311A9C.jpeg

Bu sefer gene aynı sorun ve haritanın açılmasını 40 dk bekledim ama hâlâ bu ekranda bekletiyor.

0E808BEE-4D96-4955-ACE4-A49F1BF52B51.jpeg

Sistemim:
  • 4 GB RAM.
  • GT 820M 2 GB.
  • i3 4005u 1.70GHz
  • Win 8 64 Bit.

Arkadaşlar siz muhtemelen SSD almamı önereceksiniz. Ben internet üzerinden 400-500 TL'ye SSD almak yerinde A101 ya da BİM'den 300 TL civarı SSD alsam sorunum kesin çözülür mü? Valorant'ta menüye bile giremiyorum başlangıç ekranında uzun süre beklettikten sonra zaman aşımı hatası veriyor. SSD'yi alırsam o sorunum da çözülür mü? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar son 1 haftadır CS:GO'da haritaya girmiyor. İnternetten PC hızlandırma, FPS yükseltme vb. bir sürü video izledim yaptım ama olmuyor. CS:GO'da başlangıç seçeneklerine bu kodları giriyorum.

Eki Görüntüle 982986

Bu sefer gene aynı sorun ve haritanın açılmasını 40 dk bekledim ama hâlâ bu ekranda bekletiyor.

Eki Görüntüle 982989

Sistemim:
  • 4 GB RAM.
  • GT 820M 2 GB.
  • i3 4005u 1.70GHz
  • Win 8 64 Bit.

Arkadaşlar siz muhtemelen SSD almamı önereceksiniz. Ben internet üzerinden 400-500 TL'ye SSD almak yerinde A101 ya da BİM'den 300 TL civarı SSD alsam sorunum kesin çözülür mü? Valorant'ta menüye bile giremiyorum başlangıç ekranında uzun süre beklettikten sonra zaman aşımı hatası veriyor. SSD'yi alırsam o sorunum da çözülür mü? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.
Ram çok düşük ve işlemcin berbat. Sorunlar bundan kaynaklanıyor olabilir. Tabi SSD de bunu etkiler. Kısaca genel olarak sistemin yetersiz gelmeye başlamış ve zamana yenilmiş.

Okuma hızı artacağı için daha hızlı açar. Eğer oyun hiç açılmıyorsa, kesin çözüm diyemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı