SSD ile işletim sistemini mobil hale getirmek

8k görüntüler ve uygulamalar üzerinden veri transferine USB donanım ağırlığını taşıyacak mı?
Hiçbir harici ssd bunu sağlamaz, belki thunderbolt 4 destekleyenler daha az darboğaz yapar. Dahili olanlar dediğiniz gibi gidip başka bilgisayara monte etmeye değmez. Ayrıca taşıyıp taktığınız bilgisayar birebir aynı özelliklerde değilse driver sorunları yaşanır her durumda.

Dahili olanlar dediğiniz gibi gidip başka bilgisayara monte etmeye değmez. Ayrıca taşıyıp taktığınız bilgisayar birebir aynı özelliklerde değilse driver sorunları yaşanır her durumda.
Başka bir bilgisayara taşınmayacak.
Tunderbolt ya da USB gibi bağlantılar ne kadar hızlı olur sa olsun muhtemelen performans kaybı yaratacak.

Bilgisayarın kasasının içinden çıkan bir SATA aparatı işimi görmez mi? Bazı kasalarda SATA girişleri olduğunu hatırlıyorum. Masa üstüne konup diski oturtacak bir dock bulunamaz mı?

Tunderbolt ya da USB gibi bağlantılar ne kadar hızlı olur sa olsun muhtemelen performans kaybı yaratacak.

Bilgisayarın kasasının içinden çıkan bir SATA aparatı işimi görmez mi? Bazı kasalarda SATA girişleri olduğunu hatırlıyorum. Masa üstüne konup diski oturtacak bir dock bulunamaz mı?
Ben SATA girişine takmak istemiyorsunuz diye USB/Thunderbolt dedim. Soket için sıkıntı olmaz mı diye sorduğunuz için, eğer sizin için sıkıntı olmazsa SATA kablosu en mantıklısı.

SSD'yi sadece dosyaları korumak için taşıyorsunuz sanırım o zaman, yanlış anlamışım.

Sata aparatı işinizi görür.

Ben SATA girişine takmak istemiyorsunuz diye USB/Thunderbolt dedim. Soket için sıkıntı olmaz mı diye sorduğunuz için, eğer sizin için sıkıntı olmazsa SATA kablosu en mantıklısı.
SSD'yi sadece dosyaları korumak için taşıyorsunuz sanırım o zaman, yanlış anlamışım.

Sata aparatı işinizi görür.

Evet öyle görünüyor. Bildiğiniz bir ürün var mı bunun ile ilgili? Kablo çıkarıp takmak çok amele işi olur da, Dock ve benzeri gibi?

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı