SSD kendiliğinden doluyor

Koneko Toujou

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi sosyaller, SSD Kingston 128 GB (modelini bilmiyorum) en son bilgisayarımı kapadığımda 50 GB'a yakın boş alan vardı şu anda 2 GB yer kaldığını gördüm.
%Temp% temp ve recent dosyalarını temizledim fakat çok işe yaramadı şu anda 13 GB alanım var SSD'nin içine CS:GO kurulu olduğu için çok yükseltme aldığını düşünmeye başladım siz yardım edebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaliteli bir AV firmasının AV'sini kurun, güvenli mod da tam tarama yapın ve sonra Malwarebytes indirip yine güvenli mod da tam tarama yapın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dısk temizlediniz mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Güncellemelerden sonra eski windows sürümleri kalmış olabilir.

Herkese iyi sosyaller, SSD Kingston 128 GB (modelini bilmiyorum) en son bilgisayarımı kapadığımda 50 GB'a yakın boş alan vardı şu anda 2 GB yer kaldığını gördüm.
%Temp% temp ve recent dosyalarını temizledim fakat çok işe yaramadı şu anda 13 GB alanım var SSD'nin içine CS:GO kurulu olduğu için çok yükseltme aldığını düşünmeye başladım siz yardım edebilir misiniz?

Windows dosyasından gereksiz programları falan ne varsa sil. Büyük ihtimalle program veya oyun indirdin ve o dosyanın kalıntısı var. Ayrıca arama çubuğuna program ekle veya kaldır yaz oradan ne kadar gereksiz program veya oyun varsa sil.

Dısk temizlediniz mi?
Güncellemelerden sonra eski Windows sürümleri kalmış olabilir.

Bu işlemi daha önce de yaptım sadece 270 MB gözüküyor.
Kaliteli bir av firmasının Av'sini kurun, güvenli mod da tam tarama yapın ve sonra Malwarebytes indirip yine güvenli mod da tam tarama yapın.

Windows 10'da nasıl güvenli mod açacağımı bilmiyorum yardımcı olur musunuz.
Bence direk format atın🤣 böyle klasik bir cevap vermek istemezdim ama uğraşmak yerine temiz kurulum yapmak daha mantıklı.

Formatla uğraşmak istemiyorum uzun bir süre format atmayı düşünmüyorumda.

Son düzenleme:
Ben Spacesniffer adında bir program kullanıyorum, bütün diski tarayıp hangi klasörlerin ne kadar yer kapladığını gösteriyor, tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı