SSD montajı nasıl yapılır?

Suxap0

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ilerleyen günlerde bir SSD alacağım ve kullandığım kasaya bağlayacağım. Fakat PC içerisinde hangi kabloları SSD'ye bağlayacağımı ve kasaya nasıl monte edeceğimi bilmiyorum. Bu arada tek disk takma slotu var başka yok. Acaba HDD'yi kasadan söküp HDD'nin şu anki bağlı kablolarını aldığım SSD'de taksam SSD sorunsuz çalışır mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamdır cevaplarınız için teşekkür ediyorum.Son kez aklıma bir soru daha geldi kusura bakmayın :) Ben SSD'nin montajını yaptıktan sonra PC açıldığı gibi biosa girip gerekli ayarları yapıp format mı atayım yoksa PC içerisinde yapmam gereken bişey olacak mı ?

Tamamdır cevaplarınız için teşekkür ediyorum.Son kez aklıma bir soru daha geldi kusura bakmayın :) Ben SSD'nin montajını yaptıktan sonra PC açıldığı gibi biosa girip gerekli ayarları yapıp format mı atayım yoksa PC içerisinde yapmam gereken bişey olacak mı ?
SSD’yi taktıktan sonra doğrudan kurulum yapabilirsiniz.

Çok basit ama sen yapamayabilirsin. O yüzden 11 yaşında Sosyal'de takılan hocam'lı konuşan bilgisayar uzmanı bir yakın bulmalısın. O senin yerine yapar.

Çok basit ama sen yapamayabilirsin. O yüzden 11 yaşında Sosyal'de takılan hocam'lı konuşan bilgisayar uzmanı bir yakın bulmalısın. O senin yerine yapar.
Laf mı soktunuz pek anlayamadımda pek bilgili olmadığım için ve hiç montaj vs. Yapmadığım için bu kadar soru sordum anlayış ile karşılayabileceğinizi ümit ediyorum :)

Yeni konular

Geri
Yukarı