Çözüldü SSD nasıl formatlanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

coronavirüsün

Hectopat
Daha fazla  
Elimde SATA 3 480GB SSD var ama formatı NTFS, IPad'ime taktığımda gözükmüyor çünkü biçimi farklı bunu SSD'yi FAT32 formatına nasıl dönüştürebilirim? İnternette biraz araştırma yapıp biçimini değiştirmeyi denedim ama olmadı.

Çözüm
Elimde SATA 3 480GB SSD var ama formatı NTFS, IPad'ime taktığımda gözükmüyor çünkü biçimi farklı bunu SSD'yi FAT32 formatına nasıl dönüştürebilirim? İnternette biraz araştırma yapıp biçimini değiştirmeyi denedim ama olmadı.

Bilgisayara bağlayın ve disk yönetimine girin. SSD için olan birimleri silin ve yeni birim oluştur dedikten sonra FAT32 seçebilirsiniz.

Bilgisayara bağlayın ve disk yönetimine girin. SSD için olan birimleri silin ve yeni birim oluştur dedikten sonra FAT32 seçebilirsiniz.

Çözüm
İçinde veriniz yok ise biçimlendir diyerek ya da
arkadaşın dediği gibi yaparak FAT32 formatına dönüştürebilirsiniz.

İçinde veriniz var ise yedekleyin ya da EaseUS Partition Master programı ile içindeki veriyi kaybetmeden formatını değiştirebilirsiniz. Ben öneriyorum sağlam program.

Yeni konular

Geri
Yukarı