SSD nasıl takılır?

KS
M

mguli

Picopat

Taşkafa

Hectopat
Yer
Kırşehir
Hemen anakartın 24 pin bağlantısının yanında bir SATA portu mevcut. Oraya takın. Sonra güç kaynağından gelen güç kablosunu da bağlayın. İş bitmiştir.

Yer
Full Bridge Rectifier
Bilmiyorum hız aynımı ama o sol alttaki kablo HDD'ye bağlı. Attığım fotodaki o sağ alt kısma takabilir miyim 2 tane SATA girişi var.
2 tane SATA girişi varsa zaten her iki diski iki porta takacaksınız. Hız farkı yoktur muhtemelen.

İbrahim Gürel

Centipat
Yer
HTML öğrenmeye çalışıyor :D
Bilmiyorum hız aynımı ama o sol alttaki kablo HDD'ye bağlı. Attığım fotodaki o sağ alt kısma takabilir miyim 2 tane SATA girişi var.

Hayır takmadım hazır sistem aldım.
O zaman şu resimdekine benzeyen hatta aynı olan girişe takın:
imageview.jpg

KS
M

mguli

Picopat
Hemen anakartın 24 pin bağlantısının yanında bir SATA portu mevcut. Oraya takın. Sonra güç kaynağından gelen güç kablosunu da bağlayın. İş bitmiştir.

Çok teşekkür ederim peki onun altında 2 tane daha SATA girişi var oraya takabilir miyim.

Taşkafa

Hectopat
Yer
Kırşehir
Çok teşekkür ederim peki onun altında 2 tane daha SATA girişi var oraya takabilir miyim.
Olur hocam. Bir de teşekkür yerine beğeniyi kullanalım.

KS
M

mguli

Picopat

Peki bu SSD'nin arka kısmında vidalama yeri olur mu? Kasanın ön kısmına montajlamak için.
Olur hocam. Bir de teşekkür yerine beğeniyi kullanalım.

Veya bunda.

Taşkafa

Hectopat
Yer
Kırşehir
Peki bu SSD'nin arka kısmında vidalama yeri olur mu? Kasanın ön kısmına montajlamak için.

Veya bunda.
Olur yan da dik de montaj yapabilirsiniz. SSD zaten içinde hareketli parça yok. Her şekilde durabilir.

Yukarı