SSD önerisi

ultrons

Femtopat
Daha fazla  
İşlemci Ryzen 5 3400G. Anakart MSI A320. RAM Corsair Vengeance 16 GB 8x2 3200MHz. SSD önerin, bulamadım. Kasa bu PERFORMAX XENOM SİYAH AKRİLİK PENCERELİ 4xRAINBOW FAN ATX KASA Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe güç kaynağı Aerocool 400W VX Plus güç kaynağı. Bu sistemde LoL PUBG Mobile Valorant ve Steam'den konsolla Mortal Kombat 11 PES 21 rahatca oynanır diye düşünüyorum. Sistemde +90 FPS olarak oynanır diye düşünüyorum. Düşüncelerinizi yazın. Bütcem az olduğu için bunları seçtim, SSD önerin.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci Ryzen 5 3400G. Anakart MSI A320. RAM Corsair Vengeance 16 GB 8x2 3200MHz. SSD önerin, bulamadım. Kasa bu PERFORMAX XENOM SİYAH AKRİLİK PENCERELİ 4xRAINBOW FAN ATX KASA Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe güç kaynağı Aerocool 400W VX Plus güç kaynağı. Bu sistemde LoL PUBG Mobile Valorant ve Steam'den konsolla Mortal Kombat 11 PES 21 rahatca oynanır diye düşünüyorum. Sistemde +90 FPS olarak oynanır diye düşünüyorum. Düşüncelerinizi yazın. Bütcem az olduğu için bunları seçtim, SSD önerin.
SSD bütçeniz ne? Patriot 240 GB Burst PBU240GS25SSDR 2.5" SATA 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Dostum böyle bir sistemi o güç kaynağına emanet etmeni önermem. Güç kaynağı bir bilgisayarın en önemli bileşenidir.
SSD için de kapasite ve bütçe yazarsan daha isabetli önerilerde bulunabiliriz. Önerim her zaman biraz daha fazla bütçe ayırıp daha sağlam bir marka ve model seçmen. (Samsung gibi)

Butce kisitliysa ilac gibi gelecektir.

Bütcem 280 300 arası.
Dostum böyle bir sistemi o güç kaynağına emanet etmeni önermem. Güç kaynağı bir bilgisayarın en önemli bileşenidir.
SSD için de kapasite ve bütçe yazarsan daha isabetli önerilerde bulunabiliriz. Önerim her zaman biraz daha fazla bütçe ayırıp daha sağlam bir marka ve model seçmen. (Samsung gibi)
ssd bütcem 280tl
Önerir misin 500W yeterli olur mu söylediğim oyunlarda akıcı şekilde oynarım değil mi?

@ultrons dostum PSU konusunda şuradan tier A ve B olan modellere bakabilirsin. (Low priority units - minor issues or lack of info olmayan herhangi bir modeli seçebilirsin.) Şu anki fiyatları net olarak bilmiyorum gerçekten...

-Ayrıca oyun oynayacaksan bence grafik entegreli CPU yerine düz CPU ve grafik kartı alman daha iyi olur. G modellerinin işlemci gücü de grafik gücü de çok yeterli değil maalesef... Benchmark sitelerinden kendin de bakabilirsin. Sosyal bölümde konuyla ilgili birçok başlık da mevcut...

-SSD konusunda bütçe çok sınırlı olduğu için çok fazla alternatif yok ama yine de bilindik marka ve modellere yönelmeni tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı