SSD taktıktan sonra ne yapılmalı?

berat ceyhan

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba ben 2 gün önce buradan bir SSD tavsiyesi aldım ve sipariş ettim. SSD mi SSD'i bugün geldi ve monte ettim bu işlemden sonra bilgisayar sağ tık > yönet kısmından biçimlendirdim ve e diskine attım kuruldu bilgisayarda da gözüküyor SSD'i benim amacım SSD'yi windowsa kurup hızlandırmaktı sizce oldu mu? PC yine o kadar da erken açılmıyor ama.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba ben 2 gün önce buradan bir SSD tavsiyesi aldım ve sipariş ettim. SSD mi SSD'i bugün geldi ve monte ettim bu işlemden sonra bilgisayar sağ tık > yönet kısmından biçimlendirdim ve e diskine attım kuruldu bilgisayarda da gözüküyor SSD'i benim amacım SSD'yi windowsa kurup hızlandırmaktı sizce oldu mu? PC yine o kadar da erken açılmıyor ama.
SSD' ye Windows kurmanız gerekiyor böyle olmaz.

Okuma yazma testi yap.

HDD'deki Windows'u SSD'ye kopyalayın. Kopyalamak için:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kankam ben bu işlemi deneyeceğim ancak bendeki HDD 240 GB bu hard diski SSD'ye klonlarsam SSD'i dolar mı 120 GB SSD'i ben sadece windowsa kurup hızlı bir şekilde kullanmak istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı