SSD vadedilen hızın yarısını bile vermiyor

sait1041

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hepinize merhaba Kingston A2000 SA2000M8/500G 500 GB PCIe 3.0 x4 M.2 NVMe SSD Fiyatları ve Özellikleri bu SSD'yi almış bulunmaktayım. Ancak testlerini yaptığımda 850 MB read(okuma) gibi bir değerle karşılaşıyorum vadedilen değer 2000 olması gerekirken.

Kullandığım anakart MSI Z97 GAMING 5, acaba anakartımda bir sınırlama tarzı bir şey mi var, görüşlerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Peki arkadaşlar son bir sorum olacak sizlere bu 850 MB gibi bir okuma değeri oyunlar için vb. yeterli olur mu sizlerce?
SSD'nin asıl olayı veriye erişim hızıdır. Onda bir kaybınız yok. Aktarım hızı da normal kullanıcı için gayet yeterli.
Zaten ben yapacağı en performanslı iş oyun oynamak olan kişilere SATA SSD almalarını öneriyorum.

Ahahaha birçok şey yazmışsınız arkadaşlar çok teşekkürler değerli yorumlarınız için, galiba sorun anakarttaymış :D.
Peki arkadaşlar son bir sorum olacak sizlere bu 850 MB gibi bir okuma değeri oyunlar için vb, yeterli olur mu sizlerce?

Yeterde artar bile günümüz oyunları için. Çoğu oyuncu hala HDD ya da Sata SSD kullandığı için oyun geliştiricileri zaten bunu göz önüne almak zorundalar, yoksa oyunlarını satamazlar kimseye.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı