SSD ve egzoz fanı takmaya 650-700 TL fiyat normal mi?

yrgnoyn

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, sistemimde genel bakım, temizlik, sürücü güncellemeleri, genel kontrol, işlemci değişimi, SSD ve egzoz fan takılması için bir bilgisayarcıya verdim. Fiyatı biraz aklıma takıldı bunların hepsi 650-700 TL arası dedi. Sizce bu normal mi yoksa pahalı bir fiyat mı?
Not: Kendi yerinde yapıyor bu işlemleri fakat gerçekten her yaptığı hareketiyle ilgili beni bilgilendiriyor ve en ufak sorunu bile çözmeye uğraşıyor

Merhaba, sistemimde genel bakım, temizlik, sürücü güncellemeleri, genel kontrol, işlemci değişimi, SSD ve egzoz fan takılması için bir bilgisayarcıya verdim. Fiyatı biraz aklıma takıldı bunların hepsi 650-700 TL arası dedi. Sizce bu normal mi yoksa pahalı bir fiyat mı?
Not: Kendi yerinde yapıyor bu işlemleri fakat gerçekten her yaptığı hareketiyle ilgili beni bilgilendiriyor ve en ufak sorunu bile çözmeye uğraşıyor
400TL'ye dandirik bir 256 GB SSD takabilir,ayrıca hiçbir ayrıntı vermemişsiniz.

Piyasada bilindik ssd markarını kullanıyoruz. 240 gb ssdyi 750 e takıyoruz windows kurulum dahil. Sandisk wd hp vb. Markaları. Sana fan dahil fiyat verilmiş. Bence ucuz bir fiyat.

SSD, İşlemci, fan bunlar ile birlikte 700 TL demiş. Çok ucuz geldi. Ne takıyor bileşenler nedir?

İşlemci yazmıyor hocam.

Yazıyormuş, özür dilerim.

400TL'ye dandik bir 256 GB SSD takabilir, ayrıca hiçbir ayrıntı vermemişsiniz.

Piyasada bilindik SSD markarını kullanıyoruz. 240 GB SSD'yi 750'e takıyoruz Windows kurulum dahil. SanDisk WD HP vb. Markaları. Sana fan dahil fiyat verilmiş. Bence ucuz bir fiyat.

Malzeme değil sadece işçilik.

Neleri takiyor sorsaydin keske. Umarim kendi islemcinden daha kotu bir islemci takmiyordur. Bir de SSD'yi takinca icinden cikan hard diski istemeyi unutma.

Biraz yanlış anlatmıştım kusura bakmayın. İşlemci ve fanları kendim alıp verdim zaten bilgisayarcı sadece yazdığım gibi kuruyor deniyor testlerini ve bakımını yapıyor. 700 TL işçilik sadece. Sadece eksik olan birkaç tane kabloyu kendisi temin etti o kadar.

Biraz yanlış anlatmıştım kusura bakmayın. İşlemci ve fanları kendim alıp verdim zaten bilgisayarcı sadece yazdığım gibi kuruyor deniyor testlerini ve bakımını yapıyor. 700 TL işçilik sadece. Sadece eksik olan birkaç tane kabloyu kendisi temin etti o kadar.
@yrgnoyn SSD Dahil mi. Onu bilgisayarcımı satacak, yoksa onu da mı sen vereceksin.

SSD'yi de mi siz veriyorsunuz? Takacağı SSD'nin özellikleri neymiş?

Geri
Yukarı