SSD'de 30 GB boş alan kalması

Hocam sistemin sağlıklı çalışması için 30-35 GB boş alana ihtiyaç var. Ama çoğu zaman 2 katı bırakılması tavsiye ediliyor. İnternetinizde herhangi bir problem mi var? FIFA'yı silip yükleyebilirsiniz 39 GB indirme yapıyor zaten.
Aynen onu diyecektim. İnternet hızım süper 10 MB/s. GTA 5 sizce 2-3 ayda bitecek kadar uzun bir oyun mu? Eğer 2-3 ay sürecek kadar uzun bir oyun değilse, fifa'yı silerim. 30+39=69 GB alan açılır rahat rahat oynarım GTA 5'i.
Zaten bu aralar hatta bayadır fifa 21 oynamıyorum. Ama işte korkum GTA 5 1-2-3 ay uzun süren bir oyunsa, fifa'dan uzak kalmak istemiyorum o kadar uzun süre.
Benim 5GB boş yer var hiçbir sorun yaşamıyorum. Boş yer bırakma olayı tamamen uydurma geliyor bana.
Disk üzerinde alan kısmı kırmızı mı mavi mi?

Aynen onu diyecektim. İnternet hızım süper 10 MB/s. GTA 5 sizce 2-3 ayda bitecek kadar uzun bir oyun mu? Eğer 2-3 ay sürecek kadar uzun bir oyun değilse, fifa'yı silerim. 30+39=69 GB alan açılır rahat rahat oynarım GTA 5'i.
Zaten bu aralar hatta bayadır fifa 21 oynamıyorum. Ama işte korkum GTA 5 1-2-3 ay uzun süren bir oyunsa, fifa'dan uzak kalmak istemiyorum o kadar uzun süre.
Ben hiç bitirmedim ama günde 5-6 saat oynayacak kadar vaktiniz varsa 2-3 haftada ben %20 falan olmuştum. Günde 2-3 saat oynayarak.

Ben hiç bitirmedim ama günde 5-6 saat oynayacak kadar vaktiniz varsa 2-3 haftada ben %20 falan olmuştum. Günde 2-3 saat oynayarak.
Finaller yaklaşıyor günde 5-6 saat oynayamam tabi de, belki günde 1-2 saat girer çıkarım yani.
Uzun sürer bitmesi GTA'nın. Zaten finaller geliyor çok oyun oynayamam. Oynasam da gta oynarım, fifa değil.
O kadar kararsız ve kötü bir durum ki; silsem bir türlü silmesem bir türlü.
Şimdilik sorun olmaz hocam benim de 29-30 GB boş alanım kaldı donma falan olmuyor.
Ben bilemiyorum sanırım fifa'yı da silip 69 gb'a çıkacağım. GTA 5 bitince yüklerim tekrar artık ne yapayım.

Finaller yaklaşıyor günde 5-6 saat oynayamam tabi de, belki günde 1-2 saat girer çıkarım yani.
Uzun sürer bitmesi GTA'nın. Zaten finaller geliyor çok oyun oynayamam. Oynasam da gta oynarım, fifa değil.
Ben de final haftası FIFA'yı silmek istiyorum ama işe bak ki bi yemek yerken oyun indiği için silsem de 1 gün sonra geri yüklüyorum. Siz internet yavaş diye bırakamıyorsunuz ben de hızlı diye bırakamıyorum yaman bir çelişki 😁

Finaller yaklaşıyor günde 5-6 saat oynayamam tabii de, belki günde 1-2 saat girer çıkarım yani.
Uzun sürer bitmesi GTA'nın. Zaten finaller geliyor çok oyun oynayamam. Oynasam da GTA oynarım, FIFA değil.

Ben bilemiyorum sanırım FIFA'yı da silip 69 GB'a çıkacağım. GTA 5 bitince yüklerim tekrar artık ne yapayım.

Hocam bence silmenize gerek yok FIFA'yı ilk önce oyunları oynayın sıkıntı çıkarsa silersiniz.

Ben de final haftası FIFA'yı silmek istiyorum ama işe bak ki bi yemek yerken oyun indiği için silsem de 1 gün sonra geri yüklüyorum. Siz internet yavaş diye bırakamıyorsunuz ben de hızlı diye bırakamıyorum yaman bir çelişki 😁
Hayır internetim hızlı sorun onda değil. 100 mbps fiber var. Ben gta 5 çok uzun sürer bitmesi diye endişeledndim ama sürmez o kadar ya. olsun napayım silerim artık fifa'yı.
Monster teknik servisi dedi ki siz fifa'yı bi silmeyin. Önce yükleyin gta 5'i. Bi deneyin bilgisayarı kullanmayı, oyunu oynamayı. Sorun hissederseniz bizi tekrar arayım.
Hocam bence silmenize gerek yok FIFA'yı ilk önce oyunları oynayın sıkıntı çıkarsa silersiniz.
Korkuyorum. Anlamsız bir korku ama ya sıkıntı çıkarsa?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı