SSD'de ne kadar yer bırakılmalı?

Miralay000

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
3 oyun yükleyeceğim ve 3 oyunu yükleyince disk de 24 GB yer kalacak. Ne yapmalıyım sizce? Yüklü bir oyunum var ve 3 oyun daha indirmek istiyorum. Eğer 24 GB yer kalması SSD için kötü olursa yüklediğim oyunu silip 3 oyunu yüklersem 42 GB gibi bir yer kalıyor ne yapmalıyım? 42 GB disk için yeterli olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
3 oyun yükleyeceğim ve 3 oyunu yükleyince disk de 24 GB yer kalacak. Ne yapmalıyım sizce? Yüklü bir oyunum var ve 3 oyun daha indirmek istiyorum. Eğer 24 GB yer kalması SSD için kötü olursa yüklediğim oyunu silip 3 oyunu yüklersem 42 GB gibi bir yer kalıyor ne yapmalıyım? 42 GB disk için yeterli olur mu?

20 bıraksan yeterli 20 iyidir.

10-20 GB arasına kadar yolu var. Eğer yeterince yüksek kapasiteli ise %95 bile doldurulabilir. Kaliteli kontrolcüsü varsa hiç sorun olmaz. Eğer kötü bir modelse hız düşebilir. SSD'ler HDD kadar etkilenmiyor doluluk oranından.

Delinin birisi zamanında kuyuya taş atmış, şimdi millet %20 boş bırak falan diyor. Yok öyle bir şey. SSD denen şey bu yüzden nimet.

Benim zamanında 7 GB boş alanım vardı, sıkıntı çıkmadı, ama sonra üstüne HDD ile destek verince boşalttım bayağı, eğer çok sıkıştıracaksan bir HDD al para biriktirip, 500 GB veya 1 TB, fiyatları çok ucuz, 1 TB HDD 300 TL falan

Yeni konular

Geri
Yukarı