SSD'deki oyun nasıl oynanır?

garrys

Hectopat
SSD veya HDD modeli
james donkey 240 gb
Arkadaşlar eski bilgisayardaki SSD'yi söküp yeni bilgisayara taktım ama içindeki oyunları oynayamıyorum yeniden yüklemem gerektiğini söylüyor Epic Games, bu oyunları yeniden indirmeden nasıl oynayabilirim yardımcı olabilir misiniz?

adsadasdas.PNG

aaaaaa.PNG

Epic Games oyun yedekleme ile ilgili konulara bakın daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Oyunu önce indirmeyi başlatıp sonra durdurup oyun dosyalarını o klasöre atmanız gerekiyor. Daha sonra indirmeyi devam ettirince o dosyaları görüyor.

Epic Games GTA V yükle de herhangi bir yere yeni klasör oluştur o klasörü seç. Daha sonra indiriliyor gibi bir şey çıkacak Epic'te yüklemeyi iptal et. Epic Games'i alta at ve o yeni klasörün içerisine eski ssdndeki GTA V klasörünü kes. Yeni oluşturduğun klasördeki gtv v e olan yere yapıştır. Aynı dosya var kopyalayalım mı der tümünü evet de. Sonra Epic Games'e dön tekrar yükleye bastığında dosyaları doğrulayacak 5 dk sonra oynamaya hazır. Tekrar indirmene gerek yok yani.

Benim bildiğim indirmeyi başlat bölümünde GTA V'nin olduğu klasörü seçip "Doğrulanıyor" demesi gerek. Sonra oluyor diye biliyorum.

Epic Games GTA V yükle de herhangi bir yere yeni klasör oluştur o klasörü seç. Daha sonra indiriliyor gibi bir şey çıkacak Epic'te yüklemeyi iptal et. Epic Games'i alta at ve o yeni klasörün içerisine eski ssdndeki GTA V klasörünü kes. Yeni oluşturduğun klasördeki gtv v e olan yere yapıştır. Aynı dosya var kopyalayalım mı der tümünü evet de. Sonra Epic Games'e dön tekrar yükleye bastığında dosyaları doğrulayacak 5 dk sonra oynamaya hazır. Tekrar indirmene gerek yok yani.
çok teşekkürler hallettim dediğin şekilde

Yeni konular

Geri
Yukarı