Çözüldü SSD'yi çıkarıp taktığımda format ister mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TahaBey7

Decapat
Yer
Semt-i Emekköy
Daha fazla  
Soru basit. Yedekleri diğer bilgisayardan bu SSD'ye aktaracağım. Bu nedenle soruyorum. Yıllardır laptop kullandığım için pek bilmiyorum.

Çözüm
Eski bilgisayarımda bir kaç dosya kaldı. O harddiski buna takamıyorum ama bu SSD'yi ona takabiliyorum. SSD'yi çıkarıp takınca yeniden Windows kurmam gerekir mi?
SSD'de ki (windows dahil) tüm verileriniz SSD'de kalacaktır. Bu nedenle istediğiniz kadar çıkartıp takabilirsiniz. Windows açılacaktır.
Yalnız Windows kurulu bir SSD'yi başka bir bilgisayara takarsanız işler değişebilir sanki, çünkü boot disk olarak görünür olması lazım onun, depolama birimi olarak değil. Yine de daha iyi bilenler düzeltsin yanlşsam.

Eski bilgisayarımda bir kaç dosya kaldı. O harddiski buna takamıyorum ama bu SSD'yi ona takabiliyorum. SSD'yi çıkarıp takınca yeniden Windows kurmam gerekir mi?
SSD'de ki (windows dahil) tüm verileriniz SSD'de kalacaktır. Bu nedenle istediğiniz kadar çıkartıp takabilirsiniz. Windows açılacaktır.

Çözüm

Ben de Windows yüklü olan SSD'yi diğer bilgisayara taktığında depolama birimi olarak görünmeyebileceğini düşündüm ama, yanlış mıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı