Staj yeri nasıl bulunur?

Ncticn

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Efendim merhaba,
Meslek yüksekokulunda 2 yıllık bilgisayar programcılığı son sınıf öğrencisiyim ve staj(iş yeri eğitimi) yeri bulmam gerekiyor ve İstanbul'da arıyorum.
Ne yapsam etsem de bir türlü bulamıyorum yabanci sitelerde arıyorum ama galiba aradığım terim mi yanlış oluyor tam olarak bilmiyorum. Bu konuda tecrübesi olan herkese sesleniyorum bana yardım eder misiniz? Nasıl aratıyorsunuz? Hangi terimle arıyorsunuz? Hangi siteleri ve hangi firmaları tavsiye edersiniz?
Teşekkürlerimi sunarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Efendim merhaba,
Meslek yüksekokulunda 2 yıllık bilgisayar programcılığı son sınıf öğrencisiyim ve staj(iş yeri eğitimi) yeri bulmam gerekiyor ve İstanbul'da arıyorum.
Ne yapsam etsem de bir türlü bulamıyorum yabanci sitelerde arıyorum ama galiba aradığım terim mi yanlış oluyor tam olarak bilmiyorum. Bu konuda tecrübesi olan herkese sesleniyorum bana yardım eder misiniz? Nasıl aratıyorsunuz? Hangi terimle arıyorsunuz? Hangi siteleri ve hangi firmaları tavsiye edersiniz?
Teşekkürlerimi sunarım.

Dükkana varıyorsun abi ben stajyer olabilir miyim diyorsun.
Genel olarak ülkemizde stajyere para veren pek çıkmıyor.
Gidiyorsun 30 gün git / gel defteri doldur ve staj bu kdr :)

Efendim merhaba,
Teşekkürlerimi sunarım.
Hocam açıkcası okullar nereye gittiniz ne yaptınız hiç karışmıyor staj defterini doldurun yeter kuzenim pastanede çalıştı staj diye siz düşünün.

Dükkana varıyorsun abi ben stajyer olabilir miyim diyorsun.
Genel olarak ülkemizde stajyere para veren pek çıkmıyor.
Gidiyorsun 30 gün git / gel defteri doldur ve staj bu kdr :)
Dediğiniz bizde yaz stajı oluyor. Ama benim dediğim uzun dönem staj ve defterden sınava tabi tutuluyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı