Stalker 2 Ön Sipariş Fiyatı 350₺!

Fiyatı normal daha ne kadar indirecekler 500TL normalde.
Ama hiçbir oyun 120TL'den fazla etmez o yüzden çok yüksek bu fiyat.

Birde oyun True Next-Gen olarak geçiyor, grafikler, yüz animasyonları ve atmosfer mükemmel duruyor.

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
  • İşlemci: AMD Ryzen 7 3700X / Intel Core i7-9700K
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD Radeon RX 5700 XT 8GB / NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER 8GB / NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti 11GB
RX 5500 XT 8 GB ile minimum takılmaya mahkumum 😒

Oyun 350 TL ise kesin iyidir. Çünkü trailerını baya beğendim. Özellikle S.T.A.L.K.E.R 2'nin BFG'si olarak gördüğüm şu elektrikli silahı görünce daha da heyecanlandım.

Gereksinimler de 150GB alan istemesi dışında garip bir durum yok aslında, 1060 çıkalı 6 yıl olacak ve üstüne 2 yeni nesil çıktı zaten son 2 yıldır güncel oyunların minimum istemi 960'dı oyunlar sürekli gelişiyor bu yüzden gereksinimlerin artması normal. Ama fiyat konusu can sıkacak kadar fazla oyun ne kadar güzel gözükse bile bir Single Player oyuna 200'den fazla vermeyi hala düşünmüyorum.

Son düzenleme:
Gereksinimler de 150GB alan istemesi dışında garip bir durum yok aslında, 1060 çıkalı 6 yıl olacak ve üstüne 2 yeni nesil çıktı zaten son 2 yıldır güncel oyunların minimum istemi 960'dı oyunlar sürekli gelişiyor bu yüzden gereksinimlerin artması normal. Ama fiyat konusu can sıkacak kadar fazla oyun ne kadar güzel gözükse bile bir Single Player oyuna 200'den fazla vermeyi hala düşünmüyorum.

Zaten ilk günden Game Pass'e geliyor.

Geri
Yukarı