Standart VGA Grafik Bağdaştırıcısı Hatası

• Konuyu başlatan lue
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 4B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

lue

Hectopat
Daha fazla  
Selamun aleyküm, öncelikle konuyu yanlış yere açmış olabilirim kusura bakmayın benim sorunum şöyle hemen kısaca bilgi vereyim.
Dün akşam bilgisayarıma format attım, fakat format atmadan önce "Çalıştır>dxdiag>Ekran" kısmında S"tandart VGA Grafik Bağdaştırıcısı" yerine "NVIDIA GeForce 9500 GT" yazıyodu.

Fakat format attıktan sonra bu "Standart VGA Grafik Bağdaştırıcısı" olarak değişti. Herhangi bir oyun açmıyor ve ben driver yüklemek istedim yükledim, fakat başka bir hata verdi hatada şöyle yazıyordu ;

"Uygulama yan yana yapılandırılması doğru olmadığından başlatılamadı.Daha fazla bilgi için lütfen uygulama olay günlüğüne bakın."

1 gündür bu sorunuma çözüm arıyorum fakat daha bulamadım. Bende son çare olarak Technopat sitesinin forumuna başvurdum. İnşallah en kısa zamanda yanıt gelir.
İyi günler!

sdfsda.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Geforce.com'dan sürücülerinizi yükleyin. Bir de öyle bakın.

Deniyorum hemen.

Maalesef dostum yine aynı sorun.

Denetim masasından "Program Ekle veya kaldırdan" bir bak bakalım. Nvidia ile alakalı birşey var mı ? Varsa bir temizle. Aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcısından sağ tıklayıp sürücüyü güncelleştir de oradan bir de dene.

Denetim masasında NVIDIA ile ilgili bişey yok, aygıt yöneticsinden sürücüyü güncelleştir dedim önce elle güncelleştirmeyi yaptım fakat güncel görünüyor ama GeForce 9500 gt yazmıyor, Standart VGA Grafik Bağdaştırıcısı olarak gözüküyor şuan çevrimiçi güncelleştiriyorum hala güncelliyor bakalım ne çıkıcak.

Hala aranıyor..

Akşama kadar arar bu yapabilcek başka bişey varmı ?

Dediğinden pek bişey anlamadım dostum sanırsam aida64 programını indirip raporun sonucunu ss ile atıcam?
Dediğin programı indirdim fakat nereye girmem gerekiyor? daha ayrıntılı bir cevap alabilmem için?

Dostum tamam imzandakine göre hemen uyguluyorum sonucu paylaşırım.

Hocam buyurun link burada, indirip bir bakın bakalım sorunu çözebilecek miyiz!
https://www.mediafire.com/?0qod77xt9auneh7

Arkadaşlar herkese çok teşekkür ediyorum, ama sorunu çözdüm. Benim gibi bir arkadaş daha varmış böyle sorun yaşayan ve başka bir forumda biri sürücü tavsiye etmiş. Bende indirdim şuan çözünürlük gerçekten süper. İyi günler sağolun..!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı