Standoff 2 oynanır mı?

• Konuyu başlatan xBN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 31
  • Görüntüleme 6B
Standoff 2 adlı mobil oyun CS:GO'nun mobili gibi bir şey. TR sunucusu yoktu yıllardır, eklenmiş. Oynanır mı?

Oynanmaz ilk çıktığında deli gibi oynadım kaç tane klana girdim kaç defa ks attık o zaman tabii Gold fiyatları ucuz envanterim güzeldi sunucular zaten beleş sunucular reklamla ayakta tutuyolar bir güncellemede oyun gidiyor ve neredeyse adamakıllı güncelleme gelmiyor eskiden 1.1 için miydi tam hatırlamıyorum tam 1 sene bekledik güncellemeyi, adamlar oyuna bir güncelleme getiriyor 6 7 ay onun parasını yiyor sonra geri gelip eski kasaları kaldırıp yeni kasa koyuyorlar ara sıra emeraldlorddan izliyorum oyunan ne olmuş diye bayağı kötüye çevirmişler bırakalı 2 seneyi geçti adamlar 2 senede hala adamakıllı farklı map getirmemişler.

Oynanmaz ilk çıktığında deli gibi oynadım kaç tane klana girdim kaç defa ks attık o zaman tabii Gold fiyatları ucuz envanterim güzeldi sunucular zaten beleş sunucular reklamla ayakta tutuyolar bir güncellemede oyun gidiyor ve neredeyse adamakıllı güncelleme gelmiyor eskiden 1.1 için miydi tam hatırlamıyorum tam 1 sene bekledik güncellemeyi, adamlar oyuna bir güncelleme getiriyor 6 7 ay onun parasını yiyor sonra geri gelip eski kasaları kaldırıp yeni kasa koyuyorlar ara sıra emeraldlorddan izliyorum oyunan ne olmuş diye bayağı kötüye çevirmişler bırakalı 2 seneyi geçti adamlar 2 senede hala adamakıllı farklı map getirmemişler.
Bence tekrar bi dene

Hocam oyuna yaklaşık 2 ay önce başlamış birisi olarak söylüyorum, oyunda reklam yok.

Jiroskop olmayan zamanda oynayan arkadaşlar, jiroskop eklendi. :)

@Sparkyy stanoffdan daha iyi bence. 4 yıl oynadım hala da oynuyorum. İbsanlarla muhabbet etmek çok zevkli. Genelde hep aynı insanlarla oynuyorsunuz sunucuyu sabitleyip. Mekanik olarak bir sorun yaşamadım ama SO'dan farklı o yüzden garip gelmiştir. Ayrıca jiroskop var.

Yeni konular

Geri
Yukarı