Star Wars: Battlefront 2 ücretsiz oluyormuş

Ben bu oyunu uzun süredir istiyordum ve doğum günü hediyesi olarak alındı bana ve şimdi bu oyun bedava oluyor. Çok sinirlendim. Hem param çöp oldu hem de toxic kitle dolacak oyun. Sinirden deliriyorum, elimde değil.
Hocam her oyunlar bedava olduğunda böyle oluyor. Yıllar önce PAYDAY 2 bedava olduğunda da, bu sene Grand Theft Auto V ücretsiz olduğunda da aynısı olmuştu. Oyun sizde olmayınca bayram edip olunca yakınmak garip açıkçası. Ben şahsen Epic'in bedavalarını almıyorum, sonuçta oyuna yapımcıya destek olsun diye para veriyoruz. EA oyunlarını da oynamıyorum. Ha ne, zamanında Star Wars'a olan ilgimden ötürü Battlefront 2 alıp oynamıştım deli gibi. Tekrar oynarım veya oynamam, ama oyunların bedava olmaması gerekirken paso bedava olunca paramız çöp oluyor.

İlk oyundan da kötü notlar almış bir oyun. Zaten satmıyordur. Gidip de deli gibi satan oyunları verecek halleri yok. Neyse en azından EA bu hamlesiyle Star Wars'u ışın kılıcı olsun yeter diye görmekten vazgeçeceğini belli etti. Mutlu oldum bu habere.

İlk oyundan da kötü notlar almış bir oyun. Zaten satmıyordur. Gidip de deli gibi satan oyunları verecek halleri yok. Neyse en azından EA bu hamlesiyle Star Wars'u ışın kılıcı olsun yeter diye görmekten vazgeçeceğini belli etti. Mutlu oldum bu habere.
Hocam biraz yanılıyorsunuz, oyun deli oynanıyor. Ve ben şahsen çok zevk aldım.

Oyunun iyi bir eşleştirme sistemi pek yok ama denemeye değer.

Şu an çok oyuncu bulunmadığı için öyle olduğunu düşünüyorum sayı artınca Level'e göre eşleştirirler
2021 - Hızlı Resim bu da biraz düşük kaliteli olsa da oyunun içinden bir kare.
İndir 2021 mp4 bu oyunda karşılaştığım ilk ve tek hileci karşılaşırsanız şaşırmayın

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı