Star Wars BF2 oynamadan önce filmler izlenmeli mi?

eren841

Femtopat
Daha fazla  
Star Wars: Battlefront 2 biraz oynanışını izledim hoşuma gitti ama yüklerken 90 GB istiyor, o da biraz fazla (alta sistem gereksinimlerini yazacağım kaldırıp kaldırmayacağını söylersiniz). Filmlerini izlemeden de oynayayım demiyorum, 1. bölümünü izledim biraz ama o bölüm sarmadı. illa 1, 2, 3, 4 olarak mı izlemem gerek filmlerini?

(8 GB RAM 2 GB ekran kartı 420 GB HDD i5 2.7 GHz)

Son düzenleyen: Moderatör:
Star Wars: Battlefront 2 biraz oynanışını izledim hoşuma gitti ama yüklerken 90 GB istiyor, o da biraz fazla (alta sistem gereksinimlerini yazacağım kaldırıp kaldırmayacağını söylersiniz). Filmlerini izlemeden de oynayayım demiyorum, 1. bölümünü izledim biraz ama o bölüm sarmadı. illa 1, 2, 3, 4 olarak mı izlemem gerek filmlerini?

(8 GB RAM 2 GB ekran kartı 420 GB HDD i5 2.7 GHz)
Bazı yerleri anlayamayabilirsin ama sıkıntı olmaz.

Hikaye olarak pek bir olayı yok ve çevrimiçi kısma odaklanılmış bir oyun, Star Wars'a ufak tefek aşinalığın varsa yeter, hatta hiç aşina değilsen bile sıkıntı olmaz, Battlefield'ın Star Wars'a uyarlanmış hali.

Filmlerin hikaye sırasına göre izlemek isterse 4-5-6-1-2-3 yapman gerekiyor ancak 4-5-6 dan sonra 1-2-3e geçtiğin zaman görsel efekt ve kalite farkından dolayı izleyemeyebiliyorsun o yüzden filmin normal sırasında sadık kalarak 1-2-3-4-5-6 şeklinde izleyebilirsin. Tercih sana kalmış. Ben 4-5-6-1-2-3 şeklinde izlemiştim.

Oyun kısmında BF2'ye gelecek olursak da filmler ile pek bir bağlantısı yok gibi. Ben de yeni yükledim be oynuyorum. 1-1.5 saat kadar oynadım ve filmle pek bağlantısı yok hikayesinin. Eğer temel terimlere imparatorluk asiler vs hakimsen oynayabilirsin. Ha hiç aşina değilsen yine oynarsın sıkıntı yaratmaz. Bence kısa da olsa oynanması gereken bir oyun. Şahsen benim hoşuma gitti.​

oynadığın karakterler ve bulunduğuın bölgelerin hikayesini bilerek oynamak tabiki çok daha zevkli ama hiçbişey bilmeden oynarsan da zevk verir

Oyunu anlayabilmek için değil, mağaradan çıkmak için Star Wars filmlerini izleyin bence. Paylaştığınız sistemle Battlefront 2 online oynayamazsınız bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı