Sürprizbozan Star Wars dizilerinin ana hikayeye etkisi var mı?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

volter190

Hectopat
Daha fazla  
Star Wars dizilerinin ana hikayeye etkisi olmadığını söyleyen birisi vardı. Obi-Wan dizisini en son izleyebilirsiniz falan demişti ama Obi-Wan dizisi izleme sırasında ortalarda bulunuyor. Serinin ana karakteri, kısacası merak ettiğim the Mandalorian ve Obi-Wan gibi dizileri izlemesek bir şey kaybeder miyiz? Animasyon dizileri de dahil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Animasyonları bilmiyorum fakat Obi Wan'la Mandolorianın etkisi var diye biliyorum.
Obi Wan izlemedim fakat Mandolorian sadece eğlenmek için bile izlenir. hikaye akışı açısından ciddi bir konu işlenirken bile eğlendirmesi ve bazen insanın içini yumuşacık eden sahneler olması diziyi mükemmeleştiriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Animasyonları bilmiyorum fakat Obi Wan'la Mandolorianın etkisi var diye biliyorum.
Obi Wan izlemedim fakat Mandolorian sadece eğlenmek için bile izlenir. hikaye akışı açısından ciddi bir konu işlenirken bile eğlendirmesi ve bazen insanın içini yumuşacık eden sahneler olması diziyi mükemmeleştiriyor.
Star Wars 2de kafası kopan adamın oğlunun hikayesini anlatıyor değil mi?

Emin değilim fakat baş karakterin babası kafası koparak ölmüyor. Jango Fett'in çocuğu olan bobba fettin dizisinden bahsediyor olabilir misiniz?

Bobba fette Grogu(baby yoda) ve luke skywalkerla ilgili sahneler var izlemedim ama seride luke skywalker mandolorian ve baby yoda da bulunuyor.

bence baby yodanın origini için izlenmesi lazım önemli birşey oluyor diye görmüştüm

Bobba fette Grogu(baby yoda) ve luke skywalkerla ilgili sahneler var izlemedim ama seride luke skywalker mandolorian ve baby yoda da bulunuyor.

bence baby yodanın origini için izlenmesi lazım önemli birşey oluyor diye görmüştüm
Tamam teşekkürler hocam

Animasyonların etkisi var. Clone Wars dizisinde isyanı anlatıyor ve nasıl taraf değiştirdiklerini.
Klonların nasıl taraf değiştirdikleri değil mi yanlış anlamadım

Animasyonların etkisi var. Clone wars dizisinde isyanı anlatıyor ve nasıl taraf değiştirdiklerini.

Hocam klon savaşlarının filmide var diziside 2side aynı konuyu ele alıyorsa filmini izleyip geçeceğim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı