Star Wars evreninde tüketilecek ürün önerisi

Methy

Centipat
Yer
in a galaxy far far away
Daha fazla  
Star Wars evrenine biraz geç girdim filmleri izledim ve oyunları oynadım açıkçası beklediğimden çok daha fazla içine aldı beni ancak geç girdiğim için biraz karman çorman olmuş ürünler. Bana okuyabileceğim kitap, çizgi roman, dergi ve izleyebileceğim film önerebilir misiniz (ana filmler dışında onları izledim)?

Son düzenleyen: Moderatör:
Clone Wars ve Rebels'ı izlemediysen sırasıyla onları izleyebilirsin. Clone Wars 2-3 arasında, Rebels 3-4 arasında geçiyor.

Türkçeye çok fazla kitap çevrilmedi, çevrilenlerde Legends olanlar, Arkabahçe'nin çevirdikleri. Onları da bulman çok zor. Legends kitapları cidden güzeldi, fakat bulamazsın, 2. elleri de pahalı.

Canon olan kitapları internette bulabilirsin, çok yok. 5-6 tane falan var. Karanlık Mürit güzeldi diye hatırlıyorum, baya oldu okuyalı. Karanlık Mürit iptal edilen Clone Wars sezonunda bulunan bir hikayenin kitaplaştırılmış hali.

Çizgi roman pek bilmiyorum, Darth Vader'in 4 sayısını okumuştum. Onun dışında Darth Maul Son of Dathomir var, bu güzeldi. Obi-Wan ve Anakin çizgi romanı vardı, o da fena değildi.

Mandalorian'ı izlemediysen bunlardan sonra onu da mutlaka izle.

Yeni konular

Geri
Yukarı