Star Wars Jedi Fallen Order İndirime Girer Mi?

Son düzenleme:
hocam biliyorum da bi son umut var içimde :D

yaz indiriminde ya star wars alıcam ya da trine,witcher serisini alıcam. para artarsa rise of the tomb raider acayip arada kaldım
Yerinde olsam Witcher GOTY alırdım. Para artarsa da Rise of The Tomb Raider alırdım. Fallen order oynadım. Souls ve souls-like türünü çok sevip oynamama rağmen bu beni hiç sarmadı. Bana göre ROTR ve Witcher'ın tırnağı bile olamaz. Hem daha ucuzlar bir tane oyundan hem de sana 20 oyun zevki verirler.

Yerinde olsam Witcher GOTY alırdım. Para artarsa da Rise of The Tomb Raider alırdım. Fallen order oynadım. Souls ve souls-like türünü çok sevip oynamama rağmen bu beni hiç sarmadı. Bana göre ROTR ve Witcher'ın tırnağı bile olamaz. Hem daha ucuzlar bir tane oyundan hem de sana 20 oyun zevki verirler.
bana da mantıklı geliyor ama aklım karıştı

Şöyle yap: Witcher 3 GOTY al. Daha sonra 6 TL'ye XBOX gamepass al. 1 aylık gamepasste bayağı bir oyun oynarsın. İçinde rise of the tomb raiderda var zaten. 1 ay olmadan bitirirsin kalan para ile de daha fazla oyun alırsın.

Şöyle yap: Witcher 3 GOTY al. Daha sonra 6 TL'ye XBOX gamepass al. 1 aylık gamepasste bayağı bir oyun oynarsın. İçinde rise of the tomb raiderda var zaten. 1 ay olmadan bitirirsin kalan para ile de daha fazla oyun alırsın.
hocam game pass xbox one da iyi de pc de steam den almayı tercih ediyorum ben :) 250 lira gibi bir bütçem var zaten indirimde witcher ile tomb raider a yeter bence

Bence de kesinlikle TW3 GOTY almalısın. Oyunu 12 defa bitirdim 13 e başlıyorum. DLC'leri de 8 er defa bitirdim. Kesinlikle oynuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı