Star Wars Jedi: Survivor Duyuruldu

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Star Wars Jedi: Survivor

Star Wars Celebration etkinliğinde Electronic Arts, Lucasfilm ve Respawn Entertainment, Jedi: Fallen Order‘ın merakla beklenen devamı olan Star Wars Jedi: Survivor oyununu duyurdu. Hikayesinin bu yeni bölümünde geri dönen baş kahraman Cal Kestis’in neyle karşılaşacağına dair ipuçları veren bir video da yayınlandı. İlk oyundaki olaylardan beş yıl sonra geçen oyunda Cal ve BD-1, Jedi: Survivor’da […]

Devamı: Star Wars Jedi: Survivor Duyuruldu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Fallen Order'ın devam serisi geleceğine hayret ettim. Oynanabilirlik açısından güzel bir oyundu fakat Battlefront 2 gibi büyük bir oyun değildi.

Oynanış olarak tabii ki Battlefront 2 daha iyi ama aynı oyun değiller knka. Biri online biri story.
Battlefront'un hikaye modu da var. Ben son kullanıcıya neler sunabiliyorlarsa ona bakarım.

İlk oyun ne kadar güzeldi yaa. Tebrik ederim cidden, ayakta alkışlanacak oyun. Hikayenin akışı olsun, ışın kılıcının özelleştirilmesi olsun, skiller olsun, oynanıştaki zevk olsun muazzam bir oyun.

Demek ki neymiş EA, bir oyunun tutması için illaha online modu koymak zorunda değilmişsin.

BF2nin story modu hiç story mod gibi değil ama sen bilirsin.
Yanlış anladınız. Onun da bir hikayesi var demek istemiştim. Hikaye modunu kıyaslamadım.
İlk oyun ne kadar güzeldi yaa. Tebrik ederim cidden, ayakta alkışlanacak oyun. Hikayenin akışı olsun, ışın kılıcının özelleştirilmesi olsun, skiller olsun, oynanıştaki zevk olsun muazzam bir oyun.

Demek ki neymiş EA, bir oyunun tutması için illaha online modu koymak zorunda değilmişsin.
EA, bu oyunda yakın dövüşü gerçekten önemsediği için bir başarıya ulaştı.
Online modunun olmaması da bir sonraki serinin hikaye moduna odaklanmanın önünü açıyor.

Geri
Yukarı