Star Wars Jedi: Survivor sistem gereksinimleri hakkındaki düşünceleriniz nedir?

452695

Hectopat
Arkadaşlar dün yeni oyunun çıkış tarihi sistem gereksinimleri ve ön sipariş bonusları yanlışlıkla Steam sayfasında görüntülendi. Benim dikkatimi çeken üç şey oldu. Birincisi galiba oyunda Blaster skinleri olması. İkincisi oyunun çok yüksek sistem gereksinimleri (oyunun minimumu fallen orderin önerileniydi). Ve 130 GB depolama. RDR2 gibi bir oyunun 150GB olduğunu düşünürsek sizce oyun ilkinden farklı olarak loot ve açık dünyaya mı evrildi yoksa sadece çok büyük ve uzun bir hikaye modu bizi mi bekliyor.

FjObu23WAAAI6sn.png

Screenshot_5.png

1660 Super ve R5 2600 ile yüksek ayarlarda oynamıştım Fallen Order'i. Survivor'u orta ayarlarda oynayabilirsem takılmadan çok iyi olacak ama sanmıyorum.

Sistem gereksinimleri normal geldi bana.

Hocam RE4 Remake, Callisto Protocol gibi oyunlar hala 1070 isterken bu oyunun 2070 istemesi biraz fazla değil mi?

1660 Super ve R5 2600 ile yüksek ayarlarda oynamıştım Fallen Order'i. Survivor'u orta ayarlarda oynayabilirsem takılmadan çok iyi olacak ama sanmıyorum.
Bence önceki oyunun grafikleri gayet yeterli ve göze hoş geliyordu. Optimizasyonda iyiydi. Umarım bu oyunda bunu batırmazlar.

Sistem gereksinimleri normal bence. 130 GB olma sebebi de bence oyun geniş bir açık dünyada geçecek umarım iyi bir oyun olur niyeyse büyük bekliyorum EA'dan uzun zaman sonra.

Geri
Yukarı