Star Wars klonların savaşları dizisi izlenir mi?

Wiinchester

Kilopat
Daha fazla  
Star Wars evrenini yeni keşfettim, daha doğrusu biliyordum am hiç izlememiştim ve açıkçası izledikten sonra büyülendim. İlk altı bölümünü ve Rogue One filmini izledim. Sıkıntı şu ki Darth Vader'i karakterini çok sevdim ve fazlasını izlemek istiyorum, dediğim diziyi keşfettim ama sanki ben çocukken Cartoon Network'te yayınlan diziydi bu, bu da aklıma dizinin daha çocukça olabileceği geldi öyle mi? Yanlışım mı var yoksa? Değilse Rick and Morty tarzında yetişkenlere hitap eden bir dizi mi? İzlemeye değer mi?

Evet Cartoon Network’de yayınlanan diziydi bence çocukca asla değil hatta Clone Wars Star Wars yapımlarının en sağlamları arasında görülür. Disney üçlemesinden net daha iyidir diğer filmler de dahil filmlerden daha çok sevenler var buna ben de dahil ama bölümlerin sırası doğru değil kronolojik bir liste var ona göre izlersen kafan karışmaz.

Star Wars evrenini yeni keşfettim, daha doğrusu biliyordum am hiç izlememiştim ve açıkçası izledikten sonra büyülendim. İlk altı bölümünü ve Rogue One filmini izledim. Sıkıntı şu ki Darth Vader'i karakterini çok sevdim ve fazlasını izlemek istiyorum, dediğim diziyi keşfettim ama sanki ben çocukken Cartoon Network'te yayınlan diziydi bu, bu da aklıma dizinin daha çocukça olabileceği geldi öyle mi? Yanlışım mı var yoksa? Değilse Rick and Morty tarzında yetişkenlere hitap eden bir dizi mi? İzlemeye değer mi?
Clone Wars serisini mutlaka izle çok seveceksin! Ama yetişkin tadında değil. Clone War's dönemini anlatan harika bir Dave Filoni yapımı.

Son düzenleme:
Cevaplarınız için teşekkür ederim obi-wan Kenobi'nin dizisi de çıkıyormuş o çıkana kadar klon savaşları izleyeceğim.

Dizisi mi izlenmeli yoksa film mi ya da film mi izlesek yeter mi?

Hocam ilk 6 filmi izlediniz mi?

Sadece clone wars için soruyorsanız. İlk filmi izlemelisiniz.
Sonrasında clone wars (2008) dizisine girişmelisiniz ki clone wars dizisi benim bu evrende en beğendiğim yapımdır. Hele son gelen sezonu aşırı müthiş bir şey.

Dizinin başları birazcık sıkabilir ama zaman geçtikçe açılıyor. Zaten her bölüm neredeyse farklı konular işleniyor. Bir de bölümler arasında bazen zaman farkı olabiliyor yani bu öldü neden hala var gibi düşünebilirsiniz.

Eğer izleyemem zaman kaybı falan derseniz önemli bölümlerin listesini Google'da arayarak bulabilirsiniz. Ama bence yemek yerken dahi olsa izleyin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı