Starbucks hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ömrüm boyunca 1 kere gittim, onda da arkadaşların oyununa geldim. Hiç sevemedim.

Mekan olarak yorumum: Saatlerce oturabileceğiniz, buna rağmen başınıza birinin gelip size sürekli bir şey satmak ya da satın almadığınız için kaldırmak istemediği mekan. Hafta sonları laptop ile çok iş yaptım Starbucks'larda. Türk mekanlarda bu anlayış yok (bazı istisnalar hariç). İlla bir şey iç, ya da kalk git, masa işgal etme!

Kahveleri güzel, mekan güzel, müşteri memnuniyeti kalitesi iyi, seviyorum Starbucks'ı. Tek sıkıntısı açık havayı bile sigara kokutmayı başarabilen öküz kitlesi. Adam yan masada yarım saatte 2 paket bitiriyor, yanında biz pasif içicilikten ölüyoruz.
Starbucks'a yaklaşan bi Coffee Lab var gözümde, onların da kahvesi çok kıvamsız geliyor.

Mekan olarak yorumum: Saatlerce oturabileceğiniz, buna rağmen başınıza birinin gelip size sürekli bir şey satmak ya da satın almadığınız için kaldırmak istemediği mekan. Hafta sonları laptop ile çok iş yaptım Starbucks'larda. Türk mekanlarda bu anlayış yok (bazı istisnalar hariç). İlla bir şey iç, ya da kalk git, masa işgal etme!

Aynen. Ama kahveleri biraz pahalı.

Starbucks bana göre güzel bir yer ayrıca fiyatları pahalı değil en ucuz sigara 13 lira zaten hadi sigara içmiyorsun diyelim 470 ML Red Bull 12.50 şu anda fiyatı enerji içeceği içip Starbucks pahalı demeyin.

Starbucks bana göre güzel bir yer ayrıca fiyatları pahalı değil en ucuz sigara 13 lira zaten hadi sigara içmiyorsun diyelim 470 ML Red Bull 12.50 şu anda fiyatı enerji içeceği içip Starbucks pahalı demeyin.
Ben de kola iciyorum 2.5 litrelik. Pahali demiyeyim Sturbucks'a.

Yeni konular

Geri
Yukarı