Starbucks'tan havalimanındaki kahve fiyatlarına zam!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
2
Yer
İzmir
Starbucks'tan bir ayda ikinci zam! Filtre kahve 37 TL oldu..

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Starbucks'tan bir ayda ikinci zam! Filtre kahve 37 TL oldu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Starbucks kullanmıyorum.

Zam yok, farklı bölgelerde farklı fiyatlandırmalar yapıyor. Bodrum'daki Starbucks ile Ankara'daki aynı fiyat değil.

Zam yok, farklı bölgelerde farklı fiyatlandırmalar yapıyor. Bodrum'daki Starbucks ile Ankara'daki aynı fiyat değil.
Ne alaka? Her yerde aynı şekilde zam geldi.

Dolup taşar yine :D
Böyle bir değerlendirme direkt yapmak istemem ama, kalabalık her zaman oluyor bu tür mekanlar. Fakat şöyle bir orana vuruyorlar 1000 kişiden 100 tanesi dolduruyorsa o mekanı direkt dolu demek mümkün değil. Standart müşterileri bellidir, herkese hitap etmez böyle mekanlar. Bende çok giderdim, iş arkadaşlarım kız arkadaşım vs ile de. Fakat son 2 zamdır fiyatlar o kadar saçma ki, yani kısaca o paraya değmez duruma geldi. Ha tabi ki de zam olması bu firmanın popülaritesini düşürmez, sadece ekonomik açıdan kişileri sorgulatır.

Katılıyorum, bir kişi önceden 5 kez Starbucks'a gidiyorsa da zamlarla beraber bu sayı 1'e ya da 2'ye düşer. Gene de gideni olur, arkadaşın yorumunu daha çok hani ekonomi kötüydü şeklinde yorumladım. Ona demeye getiriyor daha çok. @Quantum9.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı