Starbucks'tan havalimanındaki kahve fiyatlarına zam!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayatımda hiç Starbucks'tan kahve vs almadım. Oradaki çeşit çeşit içecekleri denemek istiyorum ama imkanlar el vermiyor :D
Hocam kısaca bir kahve ve soğuk içecek markası, ürünlerin çoğunu kahve bazlı yapıyor. Fakat kendine özgü bir tadı olduğu için denenmesini tavsiye ederim.

@Quantum9 sıradan kahve zaten de kendine özgü tadının olması eşsiz yapıyor. Tercih edilmesinin sebebi de bu. Marketlerde 6-7 TL'ye Starbucks kahve tozları satılıyor, bir ara da onlardan deneyeceğim. Tadlarının nasıl olduğunu da merak etmiyor değilim. Kendine özgü tadının olmasının yanı sıra mekanları da çok temiz ve düzgün. Bir kahve alarak istediğin kadar oturabiliyorsun.

Hayatımda hiç Starbucks'tan kahve vs almadım. Oradaki çeşit çeşit içecekleri denemek istiyorum ama imkanlar el vermiyor :D
Starbucks değil de butik kafada olan kahveciye gitmeni öneriirm. Aynı paraya 2-3 kat kaliteli kahve içebilirsiniz. Çok daha iyi bir başlangıç olur.

Ben buradan devam...

6230609ce4bfdc1f141bcfd4.jpeg

Bu böyle olmayacak. Ev yapımı kahveye yöneleceğiz diyeceğim ancak adam gibi kahve yapan kahve makinelerin fiyatlarını görünce resmen ağlıyorum ya.
Nespresso D40 Inıssıa aldım hocam, kapsülleri ile ufak bir hesap yapınca 1 bardağı 12 TL ye falan geliyor. Fakat mesele makinenin olmasında. Minimum 2000 TL bandından başlıyor aromalı kahve yapabileceğimiz makineler.

Portakal Mango ve Beyaz çikolatalı mocha içmek için arada uğrarım.

Kahveleri bence gayet başarılı.
Fiyat ne olursa olsun gitmeye devam ederim. 5 kere değil de 2 kere giderim.
Kemer sıkma politikaları..

Yıllardır kahve içen ve fırsat buldukça Starbucks'a giden biri olarak fiyatlara üzüldüğümü belirtmek isterim. Fakat ne olursa olsun Starbucks'ta yine kahve almak için sırada bekleyen onlarca insan olacak. Kadıköy Starbucks'ta ne zaman gitsem kuyruk var ve bina rahat 5-6 katlı.

Nespresso D40 Inıssıa aldım hocam, kapsülleri ile ufak bir hesap yapınca 1 bardağı 12 TL ye falan geliyor. Fakat mesele makinenin olmasında. Minimum 2000 TL bandından başlıyor aromalı kahve yapabileceğimiz makineler.
20221007_102643.jpg

Ben burdan devam.

Şaşırdık mı? Hayır. Devamı gelir mi? Gelir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı