Çözüldü Stardew Valley açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Melih Ediz

Decapat
Dün oyuna gayet normal bir şekilde girebiliyorken şu an oyuna tıkladığımda hiçbir ekran gelmiyor Steam'da oyun çalışıyor gözüküyor durdur gözüküyor fakat herhangi bir şey yok nasıl çözebilirim?

Son düzenleme:

Jayce

Megapat
Makaleler
1
Logitech G300'ün yazılımlarından dolayı oluyor muhtemelen. Arkada çalışan Logitech yazılımlarını kapatıp oyunu tekrar açmayı deneyebilirsin. Mod vesaire yüklü mü?

Jayce

Megapat
Makaleler
1
Çözüm
KS
KS
Melih Ediz

Melih Ediz

Decapat
Dahili ekran kartınızın sürücüsü çok eski, bu da bir ihtimal. Mevcut sürücüyü DDU ile kaldırdıktan sonra aşağıdaki sürücüyü kurun.

Sürücü kaldırma rehberi: DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi

Oyun dün bir anda açılmamaya başladı demişsiniz. Dün sistemde herhangi bir değişiklik yaptınız mı? Veya oyuna herhangi bir güncelleme geldi mi?

Bir değişiklik yapmadım gece oyundaydım bir sorun yoktu. Sabah girmeye çalıştığımda böyle oldu ve devam ediyor. Dediğiniz yöntemi deneyeceğim şimdi.
Dahili ekran kartınızın sürücüsü çok eski, bu da bir ihtimal. Mevcut sürücüyü DDU ile kaldırdıktan sonra aşağıdaki sürücüyü kurun.

Sürücü kaldırma rehberi: DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi

Oyun dün bir anda açılmamaya başladı demişsiniz. Dün sistemde herhangi bir değişiklik yaptınız mı? Veya oyuna herhangi bir güncelleme geldi mi?

Teşekkürler dediğiniz gibi sürücüyü kaldırıp tekrar indirdim ve sorun düzeldi. Konuyu çözüldü yapabilirsiniz.

Son düzenleme:
Yukarı